Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki co to może być, do kogo się udać? Taki stan trwa odkąd pamiętam ale z wiekiem się nasila (obecnie 29 lvl):
- jestem zmęczony 24/7 i ile godzin bym nie spał to po przebudzeniu nie mam ochoty wstać bo jestem wykończony
- brak motywacji, brak chęci do życia, jestem obojętny, apatyczny, brainfog, robię minimum w pracy i balansuje na krawędzi bo nawet nie mam siły dotrzymywać terminów
- nie jestem zainteresowany kobietami pod kątem seksualnym (ale kobietami jestem). Tego typu rzeczy przestały mnie dawno interesować
- testowałem #nofap + abstynencja (chociaż alkohol to dla mnie ukojenie), kupuje też jakieś bio produkty zdrowe itd. i nie ma dużej różnicy. Nie pale, fast foody rzadko, generalnie "domowe jedzenie", nie jadam zazwyczaj słodyczy
- wyniki badań wszystkie mam w normie łącznie z #testosteron. Również badania tarczycy nic nie wykazały
- mam może 1-2 znajomych z którymi i tak się widuje b. rzadko. Prawie zerowe szanse na #zwiazki a próbuje non stop na #tinder

Kiedyś usłyszałem od lekarki żebym gdzieś wyjechał albo sport no ale przecież to też robię bo inaczej bym zwariował już. Ze stanu 2/10 to co najwyżej dzięki temu mam 3/10

#przegryw #psychologia #psycholog #depresja #psychiatra #feels #samotnosc #blackpill #psychiatra #zdrowie #dieta #sen #brainfog #zmeczenie #prokrastynacja #motywacja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki co to może być, do kogo się udać? Taki ...

źródło: c47

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja bym na Twoim miejscu poszedł do psychiatry i pocisnął jakieś tabletki. Jakby nic nie tracisz, i tak jest #!$%@?, gorzej nie będzie, a może coś zaskoczy i trochę sił wpadnie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wiem jak to jest mordzia, wypalenie życiowe, ciągle powracające, ciągnące cię w dół negatywne myśli i bezradność w radzeniu sobie z tym. Na szczęście ja w końcu trafiłem na osobę, która nie patrzyła na mój status społeczny, wzrost i takie tam inne gówna. Tylko dała mi szansę być po prostu sobą i dzielić z nią razem życie. Tego też ci życzę. Pomimo, że się nie znamy. To zdaję sobie sprawę
  • Odpowiedz
Chłopak po prostu już wykorzystał wszystko, co wpadło mu do głowy aby jakoś rozweselić sobie to życie. Jeśli nie znajdzie w kimś oparcia to może być ciężko. @mirko_anonim Słuchaj! Szukaj do skutku koleżko, niekoniecznie jakiś tinder, gdzie siedzi najgorszy ściek jak chodzi o płeć żeńską. Próbuj FB, kobiety które masz w polecanych do znajomych, na pewno któraś będzie chciała choćby popisać z tobą, z nudów czy z aktualnej, swojej również nieciekawej sytuacji.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Więcej ruchu w ciągu dnia i wysypiaj się. No i grunt to sobie znaleźć jakieś zajęcie. Może być nawet zwierzątko czy klocki LEGO.

A problem pewnie minie sam z siebie. Może masz późny kryzys ćwierćwiecza?
  • Odpowiedz