Wpis z mikrobloga

Ten typ to fenomen xD Wrzuca kilkanaście filmów w miesiącu, za każde lekko ponad milion wyświetleń, zbija pewnie grube siano przy takiej ilości i monetyzacji, a po prostu recenzuje obiektywnie żarcie. I to z reguły takie proste żarcie. I to jest proszę Państwa NISZA. On się w nią wbił.

Tak, nisza, bo po prostu każdy już się zdążył sprzedać i jeździ wypolerować berło za hajs xD Czyli nagrać, jakie to super jedzenie można zjeść (Maciej je, Mr Krycha). Absolutnie gardzę czymś takim i nie wiem czemu dalej ludzie oglądają reżyserowane opiniowanie. Druga sprawa, że ma wizerunek spoko ziomeczka i to też mu pomaga, gdzie dwaj wyżej są po prostu wk**rwiający (typowy fajnopolak + otyły bezbek)

#ksiazulo #jedzenie #jedzzwykopem #youtube #takaprawda #heheszki #gastronomia #kebab
Kopyto96 - Ten typ to fenomen xD Wrzuca kilkanaście filmów w miesiącu, za każde lekko...

źródło: 1d75bdf4-9130-463d-8747-bd6bf9098c41

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • 38
@Kopyto96 takich kanałów jest sporo, popularność zależy od szczęścia i algorytmu który ten kanał wypromował.
Nie ma tu nic wspólnego z niszą. Znam sporo kanałów które tak szybko jak zyskało popularność tak ją straciło gdy tylko algorytm zdecydował już go nie polecać innym. I kanały upadły
  • Odpowiedz
@Kopyto96: On po prostu ma dobrą gadkę, pamiętam go jako gówniaka w tym kolorowym vlogu. Nie pcha się na siłę w oklepane pomysły z judupa, gdzie co drugi już kurła ma nawet ten sam akcent i to się podoba aczkolwiek teraz go nie oglądam bo te recki są po prostu gunwo warte.
  • Odpowiedz
  • 1
@pozdroxxx666: Może, ale ma wizerunek i może nowe projekty ogarniać, poza tym co zarobił i zainwestował to już jego xd Ja chętnie bym chciał tak się wybić i nawet spaść na sam dół
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666 może tak być jak piszesz. Każdy kiedyś ogarnia cykl stonogi. Dla mnie ksiazulo to majstersztyk. Jak op pisał wyżej ma świetny vibe z Wojkiem. Oglądałem jego q&a i typek wprost powiedział, że nie będzie dawał wywiadów, nie będzie bilbordem na wynajem, chce zarabiać forsę ale reklamuje tylko inne firmy niż restauracje, póki go sytulacja nie przydusi nie zawalczy na fame (oferowali mu wstępnie 1 mln zł netto). Chyba mówił, że zależy
  • Odpowiedz
@Kopyto96 mnie najbardziej dziwi, jak ktoś może robić recenzje a nie zna się na żarciu, np nie jadł jakiś dan typu płucka, mózg, albo kręci nosem bo czegoś nie lubi (zakładając z góry że będzie nieznaczne). Co to za recenzent jedzenia
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Książulo spełnia pewne warunki dzięki którym dobrze się go ogląda. Na plus jest to że wojek też pojawia się na filmach. Wyglądają na takie bajkowe duo typu Asterix i Obelix czy Timon i Pumba. To że recenzuje kebaby czyli coś dostępne dla każdego, dla 10,20,30,40,50 latka, coś co nie kosztuje milionów monet i jest popularne w całej Polsce również zachęca do oglądania i poszerza mu pule widzów. Fakt że ma
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ma dobrą gadkę, testuje żarcie czyli coś co wszyscy lubią i jego przekaz trafia do szerszej publiki bo jest bardzo prosty.
Niestety jego testy nie są obiektywne chociaż ostatnio zmienił to na plus. Sam fakt że jest sławny i testował jedzenie dla publiki sprawiało że dostawaliśmy przekłamany przekaz o daniu które było przygotowane przez pryzmat kogoś znanego.
Druga sprawa, ten Wojek w 95% daje identyczną opinie jak on co sprawia
  • Odpowiedz