Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Za niedługo mam urodziny. Żona pytała czy będę coś organizował. Powiedziałem, że jeszcze nie mam planów. Choć co roku była jakaś imprezka. Wczoraj mi powiedziała, że szwagier organizuje akurat tego dnia urodziny córki.
Z tego co zrozumiałem dla żony jest to oczywiste, żeby tam iść.
Ale ja kuźwa nie chcę. Nie chcę mi się spędzać moich urodzin na urodzinach. Córki szwagra. Jeszcze rozumiem rodziców, rodzeństwo no też mi by było przykro ale gdyby się nałożyły imprezy kogoś najbliższego to bym poszedł. W tym momencie mam sporo na głowie i nie mam samemu organizować. Na siłę kontr imprezy przecież też nie będę robił. Ja żonę na urodziny gdzieś zabierałem. Organizowałem wyjście. A ona idzie na łatwiznę. Pod pretekstem będzie chciała iść tam, a wieczorem jak wrócimy to mi da prezent. I jeszcze kuźwa będziemy musieli zostać u teściów na noc. #!$%@?... jak będzie taki scenariusz to chyba wezmę plecak i pojadę pod namiot.
#zwiazki #urodziny #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
@mirko_anonim: Wrzuć na luz i idź na te dziecięce urodziny. Dla dziecka urodziny to ważne wydarzenie (dla jego rodziców pewnie też), a ty chyba jesteś już na tyle dojrzały, żeby w pompie mieć czy będziesz sobie świętować dzień wcześniej czy później. Ale nic za darmo, skoro kompromis to kompromis, powiedz żonie, że nie ma noclegu u teściów i tyle, najlepiej sam od razu zrób rezerwacje w jakieś restauracji na dzień po
@mirko_anonim: Starsi ludzie i jeszcze bawią się w wyprawianie urodzin, imienin, dnia kobiet, walentynek i innych pierdół jak rocznice ślubu. To tylko strata czasu, pieniędzy i nerwów, ale księżniczka musi pozostać królewną. Dać drogi prezent można od tak bez okazji, a szczególnie gdy przy okazji szuka się na siłę i wychodzi badziew.
✨️ Autor wpisu (OP): @kszaku Po pierwsze urodziny same w sobie już miała w zeszłym tygodniu i tego dnia dostała od nas prezent. Była też część rodziny. Po drugie dziecko ma roczek (!), to jest ważne dla rodziców nie dla niego. Po trzecie do imprezy zostały cztery tygodnie. W życiu nie planowałem urodzin miesiąc wcześniej! Zazwyczaj plan wychodził dwa tygodnie wcześniej.

@nilfheimsan Kinder party jest w sobotę. W piątek nie mam