Wpis z mikrobloga

330 956 + 57 = 331 013

Relacja z zawodów Wanoga Gravel 600km już na kanale, zapraszam do oglądania.

https://youtu.be/3CqVMxSnLbY

Kolejny start 17 czerwca na zawodach Mazowiecki Gravel. Wczoraj kapitulowałem i napisałem do organizatora czy można jeszcze zmienić dystans z długiego(~500km) na krótki(~250). Zmiana przebiegła pomyślnie, ale nie wiem czy się cieszyć, niesmak pozostał.

Jazdy longiem 500-600km mocno obciążają mój organizm i zmiana dystansu pozwoli lepiej się przygotować/zregenerować do Wisły1200 pierwszego lipca.

#rowerowyrownik #rower #gravel #kolarstwo #gravelove #ultra

Skrypt | Statystyki
StarozytnyChrabaszczSzablozebny - 330 956 + 57 = 331 013

Relacja z zawodów Wanoga Gr...
  • 13
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny widziałem Twoje relacje na YT.
możesz w skrócie napisać jak przygotować się na takie wyprawy ? takie od 200 do 400 km. wiadomo że trzeba jeździć. ja często robię trasy po około 50- 80 km. na więcej nie mam czasu, ale planuje w lipcu zrobić około 200. jako że jeżdżę już z 10 lat to powinienem dać radę. wiadomo sprzęt to osobna sprawa, ale bardziej kondycyjnie. wydaje mi się że sam
@macjan_666: Zależy jak dużo robisz sobie przerw. Ja np. 4-5 godz. na siodełku to na luzie, a potem powoli zaczyna być pod górkę i ok. 6-7 godziny najczęściej jest kryzys :) tu fajnie koleś o tym pisze.

100 km - o luzik, mogę tak jechać cały dzień
120 km - no fajnie fajnie, super się jedzie, jaki problem?
140 km - coś zaczyna być ciężko
160 km - o matko, o
dybligliniaczek - @macjan_666: Zależy jak dużo robisz sobie przerw. Ja np. 4-5 godz. ...
@dybligliniaczek jak jadę te 80km - 100 to przerwy tylko na jakieś foto albo siku, ewentualnie cos w tel sprawdzam. jak jadę powiedzmy te 200 to zrobiłbym przerwę na żarcie na około 120km. pewnie z jakieś 30 minut, a dalej to już w sumie podobnie jak u Ciebie. czyli od 160 zaczyna się ciężko robić. ja jeżdżę na mtb więc odczucia pewnie inne niż na grawelu