Wpis z mikrobloga

@Szantos: @Anonas gabinet Retina w Warszawie, metoda Smart LASEK oferta z grouponu (chyba cały czas jest). Dwa tygodnie po wizycie kwalifikującej miałem już zabieg, pierwsze dwa dni były najgorsze, trzeciego dnia musiałem zacząć pracę (jdg herę) aby pieniądze nie uciekały i w okularach z blokada światła niebieskiego (150 ziko na alledrogo, polecam serio oczy się nie męczą) dało radę pracować. Aktualnie jestem 10 dzień po zabiegu, wzrok jednego dnia jest naprawdę
  • Odpowiedz
@Jacv: opieka w dniu zabiegu, później oksy przeciwsłoneczne (również od nich otrzymujesz) i mozna robić wszystko, przez dwa dni pierwsze miałem uczulenie na światło, że tak powiem
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: dość słynny niedawno stał się niewidomy typ, którego menadżer z siłowni chciał wywalić za uporczywe gapienie się Karynie na dupę. Nawet po tym, jak dowiedział się o ociemniałości typa, bo "nie wolno sprawiać kobiecie dyskomfortu".
  • Odpowiedz
@Jacv: zależy od metody. Ja miałem robione femto-lasik i lipa to była tylko pierwszego dnia. Jakbym się uparł to na drugi dzień mógłbym iść do roboty, chociaż patrzenie w kompa rzeczywiście było nieco męczące przez powiedzmy 2 tygodnie. Na początku jeszcze ostre światło potrafiło się rozmazywać. I chodziłem w oksach przeciwsłonecznych pewnie z tydzień.
Metoda lasek to jest #!$%@?. Oczy bolą podobno na maksa i to nie tak krótko
Jestem pół
  • Odpowiedz