Wpis z mikrobloga

@Jacv: @Myrdin tylko Femto Lasik weźcie. Droższe ale nic nie czujesz. Jedyny dyskomfort to blokada mrugania przy zabiegu i soczewki lecznicze po zabiegu przez 3 dni których nigdy nie nosiłem i czułem pod powieką. Mi po miesiącu jeszcze się mózg przestawia i mam lekko rozmazane mocne źródła światła jak na nie patrzę ale o tym bylem uprzedzony. po tygodniu jechałem maraton MTB. Zakaz jest basenu, sauny i solarium.No i zakraplasz często
@kolar1: femto lasik minimum 4k za oko przy czym lasek 4200 za oba. Ból był przez dwa dni i to Ketonal całkowicie go eliminował więc nic nie czujesz. Płacić ponad 4k więcej za to bym za #!$%@? nie zapłacił bo nie warto.
@Anonas: @TrumanBurbank @Jacv ja robiłem metodą femto lasik.
Pierwszego dnia miałem problem z jasnym, ostrym światłem (jak np. w marketach), poza tym spoko. Drugiego / trzeciego dnia mogłem funkcjonować normalnie (widziałem normalnie, światło mnie nie raziło itd), ale faktycznie od komputera / telewizora / czytania oczy bolały (no i zalecane jest w ogóle nie korzystać / ograniczać kilka dni). Jest to podobno dość mono indywidualne i nikt wam z góry niestety