Wpis z mikrobloga

25lvl. Cieszę się że rozwaliłem wszystkie oszczędności (160 tys w sumie wydałem) . Nic mi nie daje takiego spokoju jak brak oszczędności ( oprócz poduszki finansowej) do tego cieszę się że wziąłem kredyt w 2021r gdybym go teraz nie miał wraz z mieszkaniem wleciała by chyba depresja. (Stałe 6%)
#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #nieruchomosci #kredythipoteczny #inflacja #finanse
mat0707 - 25lvl. Cieszę się że rozwaliłem wszystkie oszczędności (160 tys w sumie wyd...

źródło: temp_file.png4712283189767504024

Pobierz
  • 84
@lubielizacosy: a może i tak. Rodzinę i znajomych warto mieć w miarę blisko zawsze. @majkel88 mieszkanie inwestycyjne to nie mieszkanie do mieszkania więc zależy po co komu kwadrat. A co rozumiesz poprzez możliwości? Ja patrzę z perspektywy Wianuszka Warszawskiego i to jest dla mnie wieś ale gdybym mieszkanie miał na wsi na zachodzie kraju to pewnie wybiłbym do Niemca na robotę a na wschodzie to się zapił.
Miasto gminne. Południowa wlkp. Sporo pracy w okolicy


@mat0707: to jakiś Mikstat, Grabów nad Prosną czy Kobyla Góra? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo w powiatowym to byś za te pieniądze na pewno nie kupił.
no też może na przykład po to, że mieszkania kupowane właśnie w takich Kozich Wólkach w długim terminie nie będą nic warte, bo nikt tam nie będzie chciał mieszkać skoro wszyscy uciekają do największych miast. Ja bym swojej kasy w takie coś nie wrzucił, ale co kto lubi.


@majkel88: To kupiłeś w życiu cokolwiek, czy na wszystko patrzysz jako inwestycję która ma się kiedyś zwrócić? ( ͡° ͜ʖ ͡
@mat0707: Z ktorej strony masz lodowke w tej kuchni? Po lewej na tym zdjeciu? Z ciekawosci pytam bo widze ze malo blatu cos a spora kuchnia by wychodzila jak na mieszkanie jesli jest go od zlewu jeszcze z 1,2 metra.

PS Fajna ta kuchnia, dobrze zaprojektowane