Wpis z mikrobloga

Cześć! Z wielką radością chciałbym się podzielić informacją że mój projekt - "General Store - Wild West" został finalistą Bricklink Designer Program!????
Wiem że jest tutaj kilka osób które trzymało kciuki za moje projekty.

Co to oznacza? Że już od jakiegoś czasu dopracowuję konstrukcję razem z projektantem Lego aby odpowiadała wszystkim standardom normalnego zestawu Lego i w lutym będzie on dostępny do zamówień. W tej serii konkursu będzie dostępnych 20 000 sztuk mojego zestawu. Jeżeli zostanie zamówionych conajmniej 3 000 sztuk to trafi on do produkcji i w wakacje 2024 trafi do wszystkich osób które złożyły zamówienia

https://www.bricklink.com/v3/designer-program/series-1/main.page

#lego #chwalesie
l_lucky - Cześć! Z wielką radością chciałbym się podzielić informacją że mój projekt ...

źródło: general_store_bdp_promo_1

Pobierz
  • 55
@fizzly niestety nie. :D dostaje się 5% że sprzedaży. Ale nakład jest ograniczony. Nie wiadomo też ile zestawów zostanie zamówionych. Ale zakładam że limit 3000 sztuk powinien osiągnąć
@Cointreau chodzi o stabilność konstrukcji, przyjemność budowy itp. Projekt przechodzi przez kilka faz testów. Zestaw nie może się rozpadać podczas budowy. Musi się dać go przenosić bez strachu itd. Ale tez w trakcie budowy nie może nudzić