Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem że premier Finlandii się jednak rozwodzi. Czyli wszystkie teorie przegrywów okazały się prawdziwe (jak zawsze zresztą). A tak się normictwo pucowało, że ocieranie się o czadów w klubach nic nie znaczy, pewnie teraz siedzą dupa cicho xD
Teraz jeszcze lewandowska do kompletu i będzie ostateczna kompromitacja zdemolowanie normictwa.

#przegryw #blackpill #niebieskiepaski #pudelek #pudelekdlawykopkow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #finlandia #kociary #zwiazki
o.....i - Właśnie się dowiedziałem że premier Finlandii się jednak rozwodzi. Czyli ws...

źródło: image-1-1-1024x677

Pobierz
  • 63
@kvas bo może tak było ale #!$%@? z całego świata zaszczuly ich związek i możliwe ze nie przetrwał tej próby.
I jak się czujecie spdoxy? Zadowoleni, ze swoim hejtem niszczycie komuś życie?
  • 14
@Notes Myślałem, że baitujesz, to chyba dobrze, że związek, w którym jeden z partnerów zdradzał drugiego, się rozpadł czyż nie? Po co tkwić w fałszywym związku? On byłby tylko dalej zdradzany i żył w nieprawdziwym poczuciu miłości i błogiej nieświadomości, a ona byłaby z nim dalej nieszczęśliwa. Mam czuć się źle, że piętnuje zdrady i przyzwolenie na nie? Dobre sobie XD
@kvas nigdzie nie napisałem, ze to popieram. Nie wymyślaj sobie swojej projekcji i jej nie narzucaj innym osobom ok?

Żebyś dobrze zrozumiał… nie popieram waszego hejtu w jakakolwiek stronę. Czy to jest jakaś premier czy jakieś normiki czy kobiety tańczące hiszpańskie tango czy inne ciabatty…
Dajcie ludziom żyć jak im się podoba i robić co im się podoba. Sytuacje można krotko skomentować ale to jakie wykopowe przegrywy odwalają akcje jak z Lewandowska
@tyrytyty A ja wolę po prostu żyć zamiast tracić czas na głupawe teorie. Ruchanie nie jest szczególnie ważne, problem w tym że jego brak najwyraźniej nieźle ryje niektórym beret. Przynajmniej sądząc po wykopie.