Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem że premier Finlandii się jednak rozwodzi. Czyli wszystkie teorie przegrywów okazały się prawdziwe (jak zawsze zresztą). A tak się normictwo pucowało, że ocieranie się o czadów w klubach nic nie znaczy, pewnie teraz siedzą dupa cicho xD
Teraz jeszcze lewandowska do kompletu i będzie ostateczna kompromitacja zdemolowanie normictwa.

#przegryw #blackpill #niebieskiepaski #pudelek #pudelekdlawykopkow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #finlandia #kociary #zwiazki
o.....i - Właśnie się dowiedziałem że premier Finlandii się jednak rozwodzi. Czyli ws...

źródło: image-1-1-1024x677

Pobierz
  • 63
@olaf_wolominski: ona była wychowywana przez dwie "matki", więc nic dziwnego, że wyrosła z niej mizoandryczka i lewaczka. Nigdy nie szanowała swojego męża, teraz kiedy jej partia przegrała wybory to nie jest on jej do niczego potrzebny. Jest "niezależną" babą, której na niczym nie zależy, nie zależy jej ani na dobrostanie Finlandii, ani na swojej rodzinie, ani nawet na swojej córce, która teraz będzie musiała się wychowywać w niepełnej rodzinie.
Każda lewaczka
ma zaprogramowany egoizm, który potrafi przysłonić nawet najsilniejsze instynkty

to całkiem tak samo jak każdy mężczyzna


@Melisandre: spójrz na wszystko co masz dookoła siebie - ściany, biurko, kubek, telefon, komputer, toster, Internet, rower, gps, pieniądz, prawo, […] - to wszystko wymyślili, zaprojektowali i zaprogramowali mężczyźni. Gdybyśmy byli egoistami, to nawet nie zeszłabyś z drzewa.
Większość z Was się dziwi, a rozwody to przecież normalka w Finlandii. Poznałem w cholerę młodych ludzi i dużo z nich ma rozwiedzionych rodziców. Ślub i rozwód to są tam bardzo proste i szybkie sprawy.