Wpis z mikrobloga

Próbowaliście może podobnego protokołu do Bryana Johnsona? W bardzo wielkim skrócie typ jest miliarderem i podchodzi już pod 50tke. Chce cofnąć starzenie się jak najbardziej to możliwe. Zatrudnił kilkadziesiąt lekarzy i dietetyków aby mu w tym pomogli.
Na swojej stronie publikuje co dokładnie je i swoje badania - skóry, włosów, serca, płuc, wątroby itd. Wszystko ma na poziomie około 17 latka i jest sprawniejszy niż ponad 80% 20 latków.

Jego dieta to 2000 kcal dziennie, 100% wegan a makrosy to 19% białka, 33% węgli, 48% tłuszcz. Ćwiczy fizycznie codziennie, siłowo, wytrzymałościowo jak i dużo ćwiczeń na elastyczność. To co rzuca się w oczy to dość fajna masa mięśniowa jak na dietę wegańską i deficyt kaloryczny.

Ja szczerze mówiąc miesiąc temu chciałem bardzo mocno odwzorować jego meal schedule, ale po 2 tyg na wegan mimo suplementowania żelaza, wit B i wapnia nie miałem siły i dość sporo schudłem - i tak już jestem dość chudy (73kg). Nie wiem czemu, czytałem że niektórzy ludzie z jakąś grupą krwii nie mogą nie jeść mięsa. Jakieś pomysły?

Czy ktoś może wie po co ma pomalowane paznokcie na zielono?

#dieta #sport #zdrowie #silownia #mirkokoksy #biotechnologia #nauka #jedzenie #weganizm #lowcarb #keto
Lawsuit - Próbowaliście może podobnego protokołu do Bryana Johnsona? W bardzo wielkim...

źródło: bryan

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lawsuit: powiem Ci, że @LukaszLamza miał filmik o tym, że najlepiej trenować po południu. "Mild to intensive training". Poza tym resviratol, metmorfina, statyny, kwas acetylosalicylowy, i pewnie masa innych rzeczy.
  • Odpowiedz
@Lawsuit: jesli chodzi o grupę krwi to 0 niby jest mięsożerna i u mnie to się zgadza. Stestowalem na sobie kiedys keto przez 2 miesiące i było rewelacyjnie - zrzuciłem 13kg beż głodowania i czułem się niesamowicie.
@FuckYouTony jeśli chodzi o przyswajalne białka (I zdrowe tluszcxe) to jeszcze jajka są takim superfoodem
  • Odpowiedz
@Raf696: Fun fact - dla ludzi najlepiej jest przyswajalne ludzkie mięso, badano to u kanibali, ale jedzenie ludzkiego mięsa przez ludzi powoduje zgąbczenie mózgu oraz zanik neuronów.
  • Odpowiedz
@Lawsuit: Nie musisz od razu na wege wskakiwać.
U niego dwie żywieniowe rzeczy i aktywność robią 99% efektu, reszta to dorabianie ideologii.
Zmiana na dietę wegę, nie oznacza że musisz być na wege. Jak całą swoją michę oprzesz o nieprzetworzone żarcie, owoce, warzywa, zboża, orzechy, nasiona, chude źródła białka, zdrowe tłuszcze, wyeliminujesz nadmiar żywieniowych czynników zapalnych tj. tłuszcze nasycone - tłuste produkty odzwierzęce, wysoką podaż żelaza hemowego, to masz w zasadzie taki sam efekt. Bo kurczak z warzywami i kaszą gryczaną, zadziała tak samo jak soczewica, fasola, kasza gryczana. A przy okazji dostarczysz więcej białka.

Druga najważniejsza rzecz to deficyt kaloryczny, mięso Ci w nim, nie urośnie, wiec to że on teraz tak wygląda oznacza, że już coś tam wcześniej ćwiczył, teraz tylko to utrzymuje. Ale deficyt zwyczajnie hamuje stan zapalny i cofa, spowalnia starzenie, obniża wszystkie czynniki wzrostu, więc znów mięso tutaj nie urośnie, ale za to pozwoli Ci się zakonserwować i spowolnić
  • Odpowiedz
@Lawsuit gość będzie żył 130 lat z czego 110 z nich spędzi na tym sporcie, planowaniu diety, badaniach i pilnowaniu żeby łykać te wszystkie tabsy o określonej godzinie XD
  • Odpowiedz
@Lawsuit: podobnie robię, eksperymentuje z dietą, ćwiczeniami i wieloma suplementami. Jeśli chodzi o suplementy to wcale nie wychodzi drogo, witaminy dla kulturystów, w sumie odżywki tak samo, plus ziołolecznictwo. Czy się to sprawdzi nie wiem, wiem że w mojej rodzinie nikt nic nie brał, nie miał diety, ruch na średnim poziomie a były osoby co przebiły 100 lat życia. Więc większość to genetyka, podejrzewam że to 90 procent, reszta dieta
  • Odpowiedz
@Lawsuit: W dwa tygodnie ciężko dorobić się niedoboru witamin czy żelaza jeśli się wcześniej było zdrowym. Może za szybko zredukowałeś kalorie albo dieta była zbyt monotonna?

W przypadku tego faceta - on raczej nie wystartował z ćwiczeniami nagle w wieku 40 lat, więc sylwetka to bardziej efekt utrzymywania wcześniejszego stanu przez codzienne ćwiczenia, a nie przybór masy z niczego na deficytowej diecie wegańskiej. Zresztą on ma teraz zaledwie 45 lat
  • Odpowiedz
Na swojej stronie publikuje co dokładnie je i swoje badania - skóry, włosów, serca, płuc, wątroby itd. Wszystko ma na poziomie około 17 latka i jest sprawniejszy niż ponad 80% 20 latków.


@Lawsuit: dobry bulszit. Typ pewnie zainteresował się taką dietą i trybem życia mając pewnie 4x lat a niemozliwym jest odmładzanie. Co najwyżej spowalnianie procesu starzenia.
  • Odpowiedz