Wpis z mikrobloga

Próbowaliście może podobnego protokołu do Bryana Johnsona? W bardzo wielkim skrócie typ jest miliarderem i podchodzi już pod 50tke. Chce cofnąć starzenie się jak najbardziej to możliwe. Zatrudnił kilkadziesiąt lekarzy i dietetyków aby mu w tym pomogli.
Na swojej stronie publikuje co dokładnie je i swoje badania - skóry, włosów, serca, płuc, wątroby itd. Wszystko ma na poziomie około 17 latka i jest sprawniejszy niż ponad 80% 20 latków.

Jego dieta to 2000 kcal dziennie, 100% wegan a makrosy to 19% białka, 33% węgli, 48% tłuszcz. Ćwiczy fizycznie codziennie, siłowo, wytrzymałościowo jak i dużo ćwiczeń na elastyczność. To co rzuca się w oczy to dość fajna masa mięśniowa jak na dietę wegańską i deficyt kaloryczny.

Ja szczerze mówiąc miesiąc temu chciałem bardzo mocno odwzorować jego meal schedule, ale po 2 tyg na wegan mimo suplementowania żelaza, wit B i wapnia nie miałem siły i dość sporo schudłem - i tak już jestem dość chudy (73kg). Nie wiem czemu, czytałem że niektórzy ludzie z jakąś grupą krwii nie mogą nie jeść mięsa. Jakieś pomysły?

Czy ktoś może wie po co ma pomalowane paznokcie na zielono?

#dieta #sport #zdrowie #silownia #mirkokoksy #biotechnologia #nauka #jedzenie #weganizm #lowcarb #keto
Lawsuit - Próbowaliście może podobnego protokołu do Bryana Johnsona? W bardzo wielkim...

źródło: bryan

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lawsuit: ja typa odbieram jako legita. Ma niezłego fisia, ale robi to z pasji/własnego celu a nie dla pieniędzy. Chociaż niewykluczone że niedługo zacznie coś sprzedawać, bo ma naprawdę sporą grupę followersów.

Próbowałeś odtworzyć jego trening? Typ na youtube ma filmy z treningów, ja do nich jeszcze nie zaglądałem.

Ogólnie ze 30-40 jego najważniejszych tabletek można zastąpić biorąc Olimp VitaMin Sport Mega caps. (możecie też jakąś inną multiwitaminę, ale ja
  • Odpowiedz
@Lawsuit: Napisze ci artykuł że inny super milairder o którym w sumie nie słyszałes wczesniej ale dokleje profesjonalne zdjęcie to wcina ze smietników za biedronką i wygląda na 15 latka to tez polecisz buszować w metalowych kontenerach? xD
Zostan przy oglądaniu tiktoków, analitycy sie pocą i stają na głowie abyś tam spędzał jeszcze więcej czasu.
  • Odpowiedz
@Lawsuit: wiesz jaka jest największa tajemnica sukcesu tych wszystkich super-fit-milionerów influencerów, czy gwiazd piękności?
To że są milionerami, i mogą cały swój czas poświęcać temu, by tak wyglądać. Rano odpowiednia dieta bez stresiku, potem trening, potem jogging, potem masażyk itd dzień mija.
A ty polaku robaku wstawaj niewyspany, szybka kawa i zapieprzaj w stresie 10h a potem chcesz fit obiad zjadać...
  • Odpowiedz
nie miałem siły i dość sporo schudłem


@Lawsuit: no bo co innego jak się z--------a w firmie i ma obowiązki domowe, a co innego jak to wszystko mogą za ciebie w znacznym stopniu zrobić
  • Odpowiedz
koleś mówi, ze łyka 100 tabletek dziennie i wynika to właśnie między innymi z niskiej podaży kalorii i potrzeby suplementowania niektórych związków


@pp93: Tym bardziej horse shit. Suplementy to jeden z największych scamów, te związki są ekstremalnie słabo przyswajalne, człowiek przyswaja najwięcej mikro i makro z jedzenia. Tak samo jak kulturyści-weganie jadący na TRT, białko roślinne jest bardzo, bardzo słabo przyswajalne, jedyne białko, które człowiek normalnie wchłania to białko z
  • Odpowiedz
@Lawsuit: Dietka dietką, a dupę trzeba kłuć. Nie żebym miał coś przeciwko sterydom, bo wszystko jest dla ludzi ale wątpię, żeby 50 latek na deficycie kalorycznym miał przyrosty na czysto. Oczywiscie miło gdyby o tym tylko informować.
  • Odpowiedz
@Lawsuit: chłopie ale mi walnąłeś tematem teraz. Literalnie od miesiąca odkąd obejrzałem u Leona Hendrixa pierwszy filmik o nim, siedzi mi cały czas w głowie :D On dużo tych filmików wyrzuca ostatnio, chyba chodzi o promocję jego firmy z anty-aging w jakimś innym filmie mówił że $1500 za miesięcznie wszystko z lekami, usługami, zabiegami i pożywieniem jakie on ma (albo tylko z jadłospisem i spisem leków może). Widzę w każdym
  • Odpowiedz
Jego dieta to 2000 kcal dziennie


@Lawsuit: albo 2k kcal, albo ćwiczenia i mięśnie. Taki chłop nie wyżyłby na 2000 kcal nawet, jakby nic nie robił. Już tutaj widać, że to fejk xD
  • Odpowiedz
@Lawsuit: Nie wiem czy jest prawda to jak "mlode" ma ograny wewnętrzne itp, ale juz na pierwszy rzut oka widac, ze chlop ma z 40 lat i jesli od razu widac, ze w tym aspekcie nie odmlodzil sie to skad taka pewnosc, ze to czego nie wiadac jest rzeczywiscie tak zdrowe/mlode?
  • Odpowiedz
@Lawsuit: wiesz, myślę że nie chodzi nawet o to że ma dostęp do doskonałej jakości suplementów na które zwykłego wykopka może być nie stać, a o to że pewnie się regularnie bada na wszystkie strony i ma na zawołanie ekspertów z którymi wyniki tych badań wciąż analizuje i na podstawie tego dobiera te swoje doskonałej jakości suple, dietę, ćwiczenia. Nie jesteś w stanie tego odtworzyć po prostu jedząc to co
  • Odpowiedz
@Lawsuit: ta dieta jest ułożona pod niego, musisz zatrudnić specjalistów by ułożyli taką pod ciebie wtedy będzie działać
  • Odpowiedz