Wpis z mikrobloga

Próbowaliście może podobnego protokołu do Bryana Johnsona? W bardzo wielkim skrócie typ jest miliarderem i podchodzi już pod 50tke. Chce cofnąć starzenie się jak najbardziej to możliwe. Zatrudnił kilkadziesiąt lekarzy i dietetyków aby mu w tym pomogli.
Na swojej stronie publikuje co dokładnie je i swoje badania - skóry, włosów, serca, płuc, wątroby itd. Wszystko ma na poziomie około 17 latka i jest sprawniejszy niż ponad 80% 20 latków.

Jego dieta to 2000 kcal dziennie, 100% wegan a makrosy to 19% białka, 33% węgli, 48% tłuszcz. Ćwiczy fizycznie codziennie, siłowo, wytrzymałościowo jak i dużo ćwiczeń na elastyczność. To co rzuca się w oczy to dość fajna masa mięśniowa jak na dietę wegańską i deficyt kaloryczny.

Ja szczerze mówiąc miesiąc temu chciałem bardzo mocno odwzorować jego meal schedule, ale po 2 tyg na wegan mimo suplementowania żelaza, wit B i wapnia nie miałem siły i dość sporo schudłem - i tak już jestem dość chudy (73kg). Nie wiem czemu, czytałem że niektórzy ludzie z jakąś grupą krwii nie mogą nie jeść mięsa. Jakieś pomysły?

Czy ktoś może wie po co ma pomalowane paznokcie na zielono?

#dieta #sport #zdrowie #silownia #mirkokoksy #biotechnologia #nauka #jedzenie #weganizm #lowcarb #keto
Lawsuit - Próbowaliście może podobnego protokołu do Bryana Johnsona? W bardzo wielkim...

źródło: bryan

Pobierz
  • 86
@Lawsuit: można powiedzieć, że to jest jego praca, cel, zajecie po sprzedaniu firmy. Będzie chciał udowodnić, że jego metoda/badania działają i jak najszybciej to spieniężyć, a kwestia ze chłop bierze suple, regularnie ćwiczy i zdrowo sie odżywia + regularnie sie bada- nic odkrywczego to co pokazuje