Wpis z mikrobloga

Próbowaliście może podobnego protokołu do Bryana Johnsona? W bardzo wielkim skrócie typ jest miliarderem i podchodzi już pod 50tke. Chce cofnąć starzenie się jak najbardziej to możliwe. Zatrudnił kilkadziesiąt lekarzy i dietetyków aby mu w tym pomogli.
Na swojej stronie publikuje co dokładnie je i swoje badania - skóry, włosów, serca, płuc, wątroby itd. Wszystko ma na poziomie około 17 latka i jest sprawniejszy niż ponad 80% 20 latków.

Jego dieta to 2000 kcal dziennie, 100% wegan a makrosy to 19% białka, 33% węgli, 48% tłuszcz. Ćwiczy fizycznie codziennie, siłowo, wytrzymałościowo jak i dużo ćwiczeń na elastyczność. To co rzuca się w oczy to dość fajna masa mięśniowa jak na dietę wegańską i deficyt kaloryczny.

Ja szczerze mówiąc miesiąc temu chciałem bardzo mocno odwzorować jego meal schedule, ale po 2 tyg na wegan mimo suplementowania żelaza, wit B i wapnia nie miałem siły i dość sporo schudłem - i tak już jestem dość chudy (73kg). Nie wiem czemu, czytałem że niektórzy ludzie z jakąś grupą krwii nie mogą nie jeść mięsa. Jakieś pomysły?

Czy ktoś może wie po co ma pomalowane paznokcie na zielono?

#dieta #sport #zdrowie #silownia #mirkokoksy #biotechnologia #nauka #jedzenie #weganizm #lowcarb #keto
Lawsuit - Próbowaliście może podobnego protokołu do Bryana Johnsona? W bardzo wielkim...

źródło: bryan

Pobierz
  • 86
w mojej rodzinie nikt nic nie brał, nie miał diety, ruch na średnim poziomie a były osoby co przebiły 100 lat życia


Też o tym myślałem, że ci długowieczni ludzie z pokolenia naszych dziadków nic nie ogarniali, a tyle dożywali, a z drugiej strony wtedy mimowolnie mieli dobrą dietę, bo niezdrowe żarcie mogli co najwyżej pooglądać w kinie na amerykańskich filmach, siłownie mieli często w pracy na gospodarstwie i przy obsłudze pieców,
@FuckYouTony: Białko roślinne jest normalnie przyswajalne, tak samo jak zwierzęce trawi się na aminokwasy i te dopiero są wchłaniane. Problem dotyczy czego innego, nie każdy rodzaj białka zawiera wszystkie aminokwasy, dlatego dieta wegańska musi być różnorodna i często zmieniać produkty. Można skomponować dietę tak, że zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, a jak dla kogoś dieta wegańska to żywienie się kapustą i kotletami sojowymi bez zmian, to nic dziwnego że źle się czuł.
@KlausSchwab2: Ludzie przeceniają ilość kalorii spalanych przez mięśnie. Większość kalorii z pożywienia zużywa po prostu metabolizm i wszystkie procesy, ruch mięśni to 1/3 dziennego zapotrzebowania energetycznego. W związku z tym osoby o mniejszym ciele mają mniejsze podstawowe zapotrzebowanie. Bryan Johnson ma 165 cm wzrostu (5' 4'') i spokojnie te 2000 kcal to może być dla niego ilość bez redukcji.
na 1200kcal jak się siedzi na dupie to nadal się nie ma deficytu


@KlausSchwab2: jak się jest 40kg dziewczynką to tak ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
bo przy okazji jest #!$%@?ęty.


@MrPerfetc: facet odniosl w zyciu wiekszy sukces niz 100% wykopkow, wyglada lepiej niz 100% wykopkow, jest zdrowszy niz 100% wykopkow, ale jest jebniety, bo paznokcie pomalowal xD

Jakby swiat byl zbudowany z takich "jebnietych", a nie "normalnych" ludzi, ktorzy nie potrafia dbac o wlasne cialo nawet, to latajace aamochody juz dawno by by hyly na niebie, a my zylibysmy w futurystycznej rzeczywistosci rodem z sci-fi, ale
@Lawsuit:

Chce cofnąć starzenie

100% wegan


xD Patrząc na tych wszystkich wegan to ta dieta będzie mieć raczej odwrotny skutek. Poza tym weganizm nie jest zdrową dietą. Koszty zdrowotne przyswajania składników odżywczych z roślin są niebezpieczne. Produkty zwierzęce są najlepszym źródłem składników odżywczych i są zdrowsze od roślin. A już napewno będą miały lepszy efekt w cofaniu starzenia.
via Android
  • 0
@MrPerfetc jedno jest pewne, że jest miliarderem, geniuszem z firmą łączącą technologie z neurologią i mając dwa razy więcej lat niż Ty jest kilka razy sprawniejszy i lepiej wygląda, a resztę diagnoz zachowaj dla siebie wykopowy cięciu z nadwagą
@Lawsuit: Ma tyle lat co ja. Wcale nie musi być wiele sprawniejszy a ja nie pcham w siebie gówna za dziesiątki tysięcy dolarów. Czy jest geniuszem to jak z Muskiem. Może jest może nie.
Na pewno ma potrzebę pajacowania.
@Returned: Czyli nie było na świecie mądrych morderców, żaden psychopata czy wariat nie jest inteligentny. Nie było nigdy ekscentrycznych naukowców, dziwnych, odrealnionych matematyków ani informatyków?