Wpis z mikrobloga

Nie wiem gdzie ta bieda i kryzys. Na każdym kroku auta po 200-300k i słyszę "to ludzie którzy wszystko wydali na samochód" a później jadę do polskiego hotelu (700-800 zł za nocleg to standard) i okazuje się że hotel w pełni obłożony. W hotelowej restauracji żeby coś w 3 osoby zjeść trzeba wydać 300 zł i pełno ludzi (i mówią PO POLSKU a nie po niemiecku albo angielsku). Idę z żoną i dzieckiem do parku rozrywki (300 zł za 3 osoby) i park pełen ludzi. Idę do zoo i tłum taki że ciężko oglądać zwierzęta. Chcę iść do centrum nauki ale okazuje się że nie ma już biletów. Restauracje pełne, ciężko o wolny stolik. Już teraz muszę rezerwować hotel na Boże Ciało bo kończą się pokoje. #pieniadze #finanse #inflacja #kryzys #polska #ekonomia #gospodarka
  • 124
@Dlkvv: @0pln problem jest taki ze dopiero tak naprawde odrabiamy to co przez komune stracilismy - https://forsal.pl/artykuly/1059922,pkb-na-mieszkanca-kiedy-polska-byla-bogatsza-od-hiszpanii.html . Po 89 Polska jest jednym z najszybciej rozwijajacych sie krajow Europy a dopiero dogonilismy Portugalie jeszcze w latach 50 super biedaka. Kuzwa Czechoslowacja jeszcze w latach 50 to byl kraj na poziomie Austri i polnocnych Wloch - tak samo dopiero sie znow do tego zbliza.
@DrCieplak: pierwszy raz ci sie zdarzylo wydac wieksze pieniadze na pierdoły ze juz ktorys post z rzedu widze o tym jak to stac cie na hotel za 800zl i wyjscie z dzieckiem na miasto?
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: a po uj mi atrakcje dla dzieci byczq?

mowimy o cenie za hotel. I pelna zgoda ze cena za hotel jak jade do roboty w delegacje to nie to samo co cena za hitel jak jade z rodzina na urlop. Ale jakbys nie zauwazyl to przypominam ze we wpisie opa nie byo adnaj mowy o jaki hotel chodzi. Czy taki z udziwnieniami dla dzieciakow czy taki normalny.

700 na noc
taka ściana pseudomadrego tekstu aby subtelnie na końcu ujawnić, ze twój komentarz to zwykły ściek bez wartości ponieważ jesteś szurem konfederata


@RudyZibi: Taka "wnikliwa" ocena by się na końcu pomylić, ale przynajmniej mnie obraziłeś. Dumny jesteś? Gdybyś był obiektywny, to nim mnie tak określiłeś spojrzałbyś w moje inne komentarze i przekonałbyś się, że taki mam styl pisania, bo lubię dość dokładnie opisać to co chcę przekazać. A, że mam do przekazania
@Dlkvv ta na pewno najem domu w Berlinie xDDDD to jedz tam jak taki miod bo ja inne realia znam. Co tu jeszcze robisz jak na zachodzie domy rozdaja za gowno prace xD znajomi co domy pokupowali w uk to #!$%@? 45 min jazdy autostrada do londynu l. Tu tez se kup dom w nowym dworze Gdanskim i jezdzij do trojmiasta. Jak slucham tych historii jak tam super od ludzi co tak
@DrCieplak: Czytajac taką wypowiedź to widać że to bait jeżeli mieszkając w rzeszowi to połowa twoich znajomych ma 1.5 mln w nieruchomościach itp. No chyba że po prostu znasz wszystkich bananów w rzeszowi ;).

Pomijając to że niedawno w innym poście pisałeś że miałeś problem z drzwiami, a wyglądało to na drzwi w mieszkaniu a nie zajebistym domu.