Wpis z mikrobloga

Moja reakcja na każdą osobę, które wmawia innym że #keto #wege #if czy jakikolwiek model dietetyczny jest tym jedynym magiczny działającym, a wszyscy inni są w błędzie. A jedzenie lub nie jedzenie danego produktu załatwia sprawę xD; wierzą w jakieś teorie insulinowe, boostowanie hormonów i to w 2023 roku xD. Później jeszcze rzucają teksty w stylu "wyrzuć ziemniaki" albo "uuuu to mięso ma 1924 antybiotykow" xDD; zawsze muszą nasrać w komentarzach swoje teorie, głupie teksty w ogóle nie będąc o to pytanym

Takie osoby zazwyczaj nigdy nie robiły formy, nie miały dobrej sylwetki, gówno wiedzą o żywieniu i mają IQ mniejsze od mojego kota i oglądają te filmy na YT na poziomie tych z żółtymi napisami. A na tej diecie są od 2 miesięcy i są specjalistami. Gorsi tacy niż naziści

Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Dają się dymać jak na telemango xD

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #dieta #zdrowie #keto #wegetarianizm
Kasahara - Moja reakcja na każdą osobę, które wmawia innym że #keto #wege #if czy jak...

źródło: FnonZ58WQAEbkxG

Pobierz
  • 51
@Dumpster pokory wobec czego xD
przecież w ketozie nie jesteś wtedy kiedy jesz mniej niż 50g węgli a kiedy twój organizm produkuje ciała ketonowe jako źródło energii, niektórzy mają ten próg węglowy wyżej, a jeśli jeszcze używają mięśni z taką intensywnością jak np Kasahara to błyskawiczne wypalanie glikogenu to nic dziwnego xD
@Kasahara tak z ciekawości, mierzyłeś tylko ciała ketonowe czy też glukozę przy okazji i sprawdzałeś GKI?
  • 1
@Piesa:

GKI, Ciała ketonowe i glukozę. Bo mój glukometr miał wszystkie opcje. Trzymałem się głownie aby było GKI + po iluś razach na keto i tak na czuja nawet bym wiedział kiedy jest git. Keto Mojo
  • 1
@Piesa: u mnie taka ciekawostka, ze głód na keto mam gorszą kontrolę niż na diecie Ww. Potrafilem po treningu mieć takie ssanie na keto że wypijałem 700 ml śmietany na raz a w domu od razu na strzała 800 g karkówki.
@Kasahara O, to ciekawe, mi spadł w sumie drastycznie, wręcz po aktywności fizycznej mam mniejsze łaknienie niż przed czasem, ale z drugiej strony jestem na etapie schodzenia z bardzo wysokiego bf.
A robiłeś w międzyczasie na keto ładowanie węglami około treningowo, czy nie i na względnie czystym taki głód łapał po wysiłku? :D
ja trochę na początku niestety tkwiłem z nosem w pubmedzie długo i byłem w niego zapatrzony i EBM. Niestety z czasem pojawiał się coraz większy rozjazd między "badaniami" a tym co działa w praktyce; aby dojść do podobnego wniosku jak z Twojego hasła (°°


@Kasahara: NIe no nie rób sobie jaj. Nauka jest aktualnie najlepszym sposobem na zdobywanie wiedzy o świecie i to właśnie słuchanie
  • 1
@wozniak_hubert: aleś #!$%@? #!$%@?ą nadintepretację moich słów #!$%@?ł , że aż się złapałem za głowę xD aż nie chce mi się odpowiadać - bo właściwie ja reprezentuje wszystko co napisałeś a napisałem w wpisie że nienalezy się kierować TYLKO badaniami i nie brac KAŻDEGO pod uwagę lub że większość coś źle interpretuje xD bo po prostu tak odleciałeś w coś co w ogóle nie napisałem i nie mam na myśli. Slow
ja trochę na początku niestety tkwiłem z nosem w pubmedzie długo i byłem w niego zapatrzony i EBM. Niestety z czasem pojawiał się coraz większy rozjazd między "badaniami" a tym co działa w praktyce; aby dojść do podobnego wniosku jak z Twojego hasła (°°(w tym sporcie rację ma ten, kto ma efekty.)

bo większość badań jest źle skonstruowanych robionych na małej puli ludzi


@Kasahara:
  • 0
@wozniak_hubert: a gdzie niby tu napisałem, że nie stosuje jakkolwiek EBM? Napisałem, ze moim błędem było TYLKO sugerowanie się badaniami i każdą rzecz z nich uznawalem za prawdę objawioną. Zresztą to przypadłość wielu początkujących. Jazdy samochodem nie uczysz się bez połączenia z praktyką i nie zawsze na drodze zachowuje się z przepisami i zaleceniami a pewne sytuacje nawet się w tych ramach nie mieszczą
@Kasahara: Bieganie jako długie kardio to najgorsze chyba co można zrobić organizmowi w long term, tylko fizjoterapeuta cieszy się gdy ludzie więcej biegają a keto choćby do sztuk walki po prostu nie nadaje się