Wpis z mikrobloga

Moja reakcja na każdą osobę, które wmawia innym że #keto #wege #if czy jakikolwiek model dietetyczny jest tym jedynym magiczny działającym, a wszyscy inni są w błędzie. A jedzenie lub nie jedzenie danego produktu załatwia sprawę xD; wierzą w jakieś teorie insulinowe, boostowanie hormonów i to w 2023 roku xD. Później jeszcze rzucają teksty w stylu "wyrzuć ziemniaki" albo "uuuu to mięso ma 1924 antybiotykow" xDD; zawsze muszą nasrać w komentarzach swoje teorie, głupie teksty w ogóle nie będąc o to pytanym

Takie osoby zazwyczaj nigdy nie robiły formy, nie miały dobrej sylwetki, gówno wiedzą o żywieniu i mają IQ mniejsze od mojego kota i oglądają te filmy na YT na poziomie tych z żółtymi napisami. A na tej diecie są od 2 miesięcy i są specjalistami. Gorsi tacy niż naziści

Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Dają się dymać jak na telemango xD

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #dieta #zdrowie #keto #wegetarianizm
Kasahara - Moja reakcja na każdą osobę, które wmawia innym że #keto #wege #if czy jak...

źródło: FnonZ58WQAEbkxG

Pobierz
  • 51
@Kasahara: ale czy negujesz np autofagię?
żeby była jasność - jestem podobnego zdania, jakby chciało się stosować do tych wszystkich zaleceń to nic dziwnego, że ludzie nie mogą wytrzymać na diecie dłużej niż tydzień/dwa.
@Kasahara: wiadomo ale czy nie jest tak, że podczas takiego okna/postu 8/16 jest ona nasilona i możemy ją bardziej wykorzystać? Zakładając ciągle deficyt.

Inne pytanie tak trochę z innej beczki. Jak się jest na low-carb i ładuje się węgle okołotreningowo tylko, powiedzmy sumarycznie 100g to czy teoretycznie nie powinniśmy wchodzić w stan ketozy jeśli cwiczymy co 2-3dni? Przecież węgle się zużywają na treningu/aktywności a potem już tylko tłuszcz leci. Gdzie moja
  • 2
@Wojtas_elo: co z tego jak będzie nasilona, w te 16 godzi jeśli w pozostałe 8 będzie znacznie osłabiona i bilans wyjdzie identyczny? Jeden wielki #!$%@? róznicy. Dodatkowo proces trawienia trwa o wiele dłuzej

Wpadnie i wypadanie z ketozy to najgorsze co możesz sobie zrobić dla performance treningowego. Nie musisz wpadać w ketozę, jeszcze masz glikogen mieśniowy, wątrobowy i procesy adaptacjne nie pozwalające korzystać z ketonów a je wywalając.
Ja jestem być
@Kasahara lubię Twoje wpisy za sesnowne podejście do tematu i mowienie otwarcie jak jest. Zaciekawił mnie ten wątek o rozjeżdżaniu się nauki od praktyki, że "pubmed kłamie". Mógłbyś rozwinąć skąd się bierze wg Ciebie ten rozjazd?
  • 1
@Dumpster: yep i wiele razy wrzucałem tu pomiar ketonów :). Ale normik jak Ty tego nie rozumie co siedzi cały dzień z dupą na kanapie. Mam na 200-300 Ww po 1,3-1,9 nM/l w krwi. W Ketozie to ja bylem kiedy Ty na chleb jeszcze mówiłeś "pep" i zanim była na to jakakolwiek moda. Według Ciebie dlaczego to niemożłiwe, jeśli jestem w stanie przepalić cały glikogen 1-2 h biegania codziennie i codziennym