Wpis z mikrobloga

345kg Siad bez taśm :) Czyli przebrzydły RAW! PR poprawiony o 10kg względem ostatniego razu. Jeszcze cały czas jako natural.
Obecnie robię bez taśm bo po prostu nie mam sił ich wiązać, i nie chce żeby wynik był zależny od tego czy uda mi się dobrze związać taśmy danego dnia czy nie. Ale wygląda na to że w taśmach z ~380kg by było.

Dzisiaj do 300kg szło bardzo łatwo i lekko, założyłem 325kg i schodząc w dół straciłem napięcie, ciężko wstałem. Poprzedni PR to 335kg, ale jakoś nie chciało mi się dokładać do 340kg, #!$%@? stwierdziłem że zakładam 345kg i albo wstanę albo mnie zmiażdży, #!$%@?Ć!.

Szykując się do serii pojawiła się adrenalina,bo wiedziałem że zrobię jakiś drobny błąd i tego dzisiaj nie podniosę... Uwielbiam ten stan! Od razu wzrasta skupienie do tego trochę okrzyków bojowych i jazda z tematem. Maksymalnie się skupiłem na wygenerowaniu i utrzymaniu napięcia bo to jest klucz w ekscentryce, a następnie inicjacja fazy koncentrycznej jak najmocniejszym "zrywem i pchaniem" plecami w sztangę, tak jakby chciało ją się zrzucić z pleców... TO wszystko się udało i powtórzenie było łatwiejsze niż się spodziewałem :)

W tym miesiącu czeka mnie przeprowadzka . Ale potem wracam do trenowania, i także do regularnego wrzucania treningów tutaj na wykop :)

#strongaf #silownia #sport #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - 345kg Siad bez taśm :) Czyli przebrzydły RAW! PR poprawiony o 10kg wzgl...
  • 27
Natural - slang., osoba mająca tablice Mendelejewa w sobie elo


@ol_Io: Póki co jeszcze nigdy nie byłem na bombie, jestem prawdziwym naturalem. Ale to też się niedługo zmieni, bo właściwie za kilka miesięcy wchodzę pierwszy raz w życiu na towar, i będę zdawał z tego relacje tu na wykopie :)