Wpis z mikrobloga

93 221 + 317 = 93 538

Zapraszam do obejrzenia relacji z Wiosny Gravel 318km.

Zawody udalo się ukończyć w 14h 43m co dało mi 20 miejsce. Nie ma jeszcze informacji ile osób startowało, ale 100+ na pewno.

Pierwszy film na Youtube z którego jestem zadowolony. Udało się uchwycić jak zmieniały się emocje które mi towarzyszyły podczas tych zawodów. Trochę już zapoznałem się z kamerą i jest o wiele lepsze audio niż w poprzednich relacjach.

Były to pierwsze moje zawody w tym sezonie, kilka małych błędów się wkradło, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony. Za kilka dni nagram film na YT z przemyśleniami co bym teraz zrobił inaczej i rzeczami które sprawdziły się świetnie.

Jeśli jesteś zainteresowany relacjami z gravelowych zawodów ultra i wycieczek bikepackingowych zapraszam do śledzenia mojego tagu #gravelove

#rowerowyrownik #rower #gravel #kolarstwo #ultra #100km #200km #300km

Skrypt | Statystyki
StarozytnyChrabaszczSzablozebny - 93 221 + 317 = 93 538

Zapraszam do obejrzenia rela...
  • 9
@veracholera: Mięśnie karku mocno obrywają na długich dystansach, a dodatkowy ciężar na kasku by to bardzo spotęgował. Dlatego też nie zdecydowałem się na dodatkowe światło na kasku.
Dodatkowo nie miałbym kontroli czy gopro na dołach nie zmieniło położenia i nagrywa pod złym kątem.
Nie widziałbym również czy na pewno wyłączyłem nagrywanie.
Brak widoczności czy obiektyw jest czysty.
Zapewne słabo by mikrofon łapał moje słowa.

Bardziej po głowie mi chodzi montaż na