Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj u znajomej która ma dwa koty. Siedzimy sobie w salonie, pijemy kawkę, a ja kątem oka widzę jak jeden pchlarz wskakuje na blat w kuchni i sobie obwą#!$%@? produkty tam zostawione XD Zwróciłem jej uwagę, ale powiedziała że jest ciekawski i zaraz sam zejdzie. No ok, ale 20min wcześniej grzebał w swoich gównach w kuwecie, a nie widziałem żeby po tym szedł pod prysznic umyć łapy XD Zrobiła potem jakieś przekąski, sery, szynka, jakaś bagietka z serem i pesto. Potem wpadła jeszcze jedna parka jej znajomych, ale nie przepadam za nimi, więc nic im nie mówiłem o blacie wysmarowanym gównem. Miłej toksoplazmozy #!$%@? XD
Odradzam każdemu jedzenie czegokolwiek u ludzi trzymających koty w mieszkaniu. To bardziej niż pewne że blaty są wysmarowane gównem jak u Walaszka XD
#koty #psy #zwierzeta
  • 86
@ChamskoCytuje też mnie to obrzydza. Nikomu nie bronie, niech każdy sobie robi co chce, ale dlatego nie chciałbym mieć w domu ani psa ani kota, a już wpuszczać takich do łóżka, to w ogóle masakra. Łazi taki pies po dworze i tarza się w gownie, a potem hyc do łóżka- fe! Albo sra na dworze, a potem dupskiem na kanapę się ładuje. Tylko psiarze nie mówcie mi, że psom dupe wycieracie .