Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj u znajomej która ma dwa koty. Siedzimy sobie w salonie, pijemy kawkę, a ja kątem oka widzę jak jeden pchlarz wskakuje na blat w kuchni i sobie obwą#!$%@? produkty tam zostawione XD Zwróciłem jej uwagę, ale powiedziała że jest ciekawski i zaraz sam zejdzie. No ok, ale 20min wcześniej grzebał w swoich gównach w kuwecie, a nie widziałem żeby po tym szedł pod prysznic umyć łapy XD Zrobiła potem jakieś przekąski, sery, szynka, jakaś bagietka z serem i pesto. Potem wpadła jeszcze jedna parka jej znajomych, ale nie przepadam za nimi, więc nic im nie mówiłem o blacie wysmarowanym gównem. Miłej toksoplazmozy #!$%@? XD
Odradzam każdemu jedzenie czegokolwiek u ludzi trzymających koty w mieszkaniu. To bardziej niż pewne że blaty są wysmarowane gównem jak u Walaszka XD
#koty #psy #zwierzeta
  • 86
Złożyłem wniosek w Allegro Protect o zwrot środków (zamówienie z lipca). Czekam na procesowanie. W międzyczasie kupiłem aira w media expert, przyszedł dziś
Nie wierzę, że można kota tego oduczyć. To zbyt ciekawskie i inteligentne stworzenia, a do tego złośliwe i cwane. Zarówno psa, jak i kota sztuczek nauczysz, ale kot jeszcze musi chcieć je wykonać. I motywację do tego też musi mieć większą niż pies


@Hawwa: Jak widać to kwestia WIARY, jak w jezuska xD z Wami.
Jedni nie wierzą, inni wierzą. Wierzą zwykle ci którzy mają takiego kota a wiadomo że jest
@ChamskoCytuje: w moim organizmie przesiaduje w stanie spoczynku cała armia #!$%@? nacjonalistycznych białek i bakterii, które takie kocie gówna to biorą na rozgrzewkę. Innymi słowy mówiąc, mam #!$%@?. Trzeba by łazić w jakimś kloszu na codzień, żeby być sterylnym.
rozumiem, że sama wizja, że jesz jakiś mikron jego gówna już jest ok?


@Nie_bede_mial_zony: co do wizji, to nawet nie próbuj pomyśleć, co wydobywa się razem z pierdem z dupy każdego. Jeśli czujesz takiego pierda, to jest już za późno. Multum mikronów gówna już sforsowało bramy świątyni twego ciała i zbrukało jej czystość.

@ChamskoCytuje: Moje dwa koty wskakują na blat czy stół jak się coś ciekawego dzieje (tj przygotowujesz jedzenie albo jesz obiad) bo są ciekawskie i oczywiście chcą coś wyżebrać. A blaty i stoły się po prostu wyciera, do jedzenia używa osobnej deski, która jest schowana. Naprawdę nie sądze, żebym jadł kocie gówno bo kot wskoczył na stolik xD Poza tym, tak, koty biorą prysznic, myją się większą część dnia, jeśli akurat nie