Wpis z mikrobloga

@JestemKolejnymRozowymPaskiem: Z jednej strony to jest faktycznie wkurzające i za rozjeżdzanie trawy należy się kara.
Z drugiej wszyscy oczekujemy, że kurier nam przyniesie tę paczkę pod drzwi. Facet musi mieć gdzie stanąć, a często niestety nie ma gdzie i jak. Jak ma mi przynieść paczkę z żarciem czy żwirkiem dla kota która ma 28.9 kilo to się autentycznie cieszę, że ma gdzie stanąć pod blokiem chłopina.

W teorii nie wiem czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Darth_Gohan: lepiej żeby stanął na chwile na ulicy i przyblokował ruch niż żeby niszczył miasto. Potem okolica wygląda jak gowno
@xTortox: Lepiej, policja to pewnie przepisze na SM, a SM się pojawi w przyszłym roku pamiętając ile mają patroli i zgłoszeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@jos: Pełna zgoda. To miałem na myśli w tym co napisałem. Natomiast też wiem, że są takie miejsca w których jak stanie na awaryjnych nie wjeżdżając kołem na coś to zblokuje ruch albo zrobi problemu innym autom większym od hatchbaka.

Mnie
@Darth_Gohan: tak, jedno pod blokiem jak dla inwalidow (ktorych czesto NIE MA wsrod mieszkancow).
Kary za parkowanie jak na kopercie dla ww. Tu duzo nie rozjechal, moge pokazac totalnie rozp... trawniki przez mieszkancow co kupuja chatke za gruba kase na sloikowie a na miejsce juz zabraklo, parkuja pozniej jak dzikie plemiona. Kurier to nie prosta robota. Prawo powinno ciut bardziej myslec i wymagac miejsc albo te dla inwalidow przerabiac jesli w
@996ef650daf32b92bf708bc9376908ea nie "w cywilizowanych krajach" tylko "ludzie myślący". Widywałem kurierów z takim czy innymi wózkami, ale też widziałem dostawców z hurtowni z m.in. piwem, którzy dzień w dzień potrafią parę ton skrzynek w rękach przerzucić bo nie potrafią pomyśleć i 150 zł w wózek zainwestować (tak sami bo to często podwykonawcy)
@marasgruszka: W niektórych miejscach tego miasta chodniki to rozjechane chyba były jeszcze przez czołgi Stalina. W innych faktycznie rozjechano je przy okolicznych budowach albo przez kurierów. Natomiast zostaje dalej trochę miejsc gdzie po prostu od lat nie było remontu i nie zapowiada się żeby miał być.

Zresztą za chwilę i tak będzie trzeba robić remonty jeszcze raz bo jak wejdą z większym natężeniem elektryki i auta będą tak puchnąć to będzie