Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3466
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
JestemZSosnowca - Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasrany...

źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg

Pobierz
  • 371
@JestemZSosnowca: Jesteś oderwany od rzeczywistości. Jeśli na parkingu nie ma rampy to usunięcie śniegu/lodu z naczepy jest praktycznie niemożliwe i nie chodzi tu o żadne uprawnienia wysokościowe, lecz o fakt, że dach naczepy jest #!$%@? śliski i próba chodzenia po niej skończyłaby się upadkiem z czterech metrów. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie ryzykował życiem, te kosmiczne kary nie rozwiążą problemu, a są jedynie próbą przerzucenia odpowiedzialności na kierowców. Chcecie żeby
@Titufe: Nie o to chodzi. Po prostu mnie #!$%@?ć zaczęło, ze zbierają ze mnie kilkanaście tysięcy złotych rocznie za nic, dosłownie za nic, bo przecież inne podatki co miesiąc też płacę, a nie można się za to doprosić jednego gównianego rusztowania z ocynkowanych rurek. Na tyle ciężarówek co jest w mojej gminie, to aż wstyd, żeby takiego czegoś nie było przy skali pobieranych podatków.