Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3466
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
Pobierz JestemZSosnowca - Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasrany...
źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg
  • 371
@JudzinStouner: No wiec jak Ty nie zrzucisz lodu to ucierpi ktoś inny. Ryzykujesz życiem obcego człowieka. Prawda jest taka, ze teraz każdy pisze o uprawnieniach i takie tam, ze trzeba mieć, ale jakby ktoś dopłacał do tego to zaraz jeden z drugim by stał na dachu i zrzucał ten lód. Waszym obowiązkiem nie jest tylko jazda z punktu a do punktu b, a szereg innyc rzeczy takich jak właśnie to odlodzenie…
@JestemZSosnowca: Dla mnie to oczywiste i to jest absolutna podstawa podstaw, ze jak prowadzisz działalność to masz ja prowadzić w sposób bezpieczny, taki który nie stwarza zagrożenia dla Twoich pracowników, ale także dla osób na które Twoja działalność oddziałuje. Wiec jeśli jest Janusz co se kupił ciężarówkę choćby jedna, to ma zasrany obowiązek zapewnić bezpieczny sposób odśnieżania tego gowna. To są podstawy BHP (bo ktoś tu nimi gębę wycierał). Wiec to
@Libertarian90: @JudzinStouner: No słuchajcie, skoro to niemożliwe/nierealne żeby usunąć lód z naczepy, oraz nierealne, żeby na każdym parkingu budować rampy (no bo jest to trochę nierealne, żeby stawiać setki tysięcy takich konstrukcji), to po prostu trzeba zrobić tak jak robi się latem, kiedy warunki atmosferyczne sprawiają, że jazda ciężkimi pojazdami jest kosztowna. Wprowadzić zakaz jazdy z oblodzoną/ośnieżoną naczepą. Taki TIR nie mógłby wyjechać na drogę, żeby nie sprawiać zagrożenia i