Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3466
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I g---o mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
JestemZSosnowca - Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasrany...

źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg

Pobierz
  • 371
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Radz1o:

Ehhh, takie komentarze utwierdzają mnie w tym, że niektórym trzeba internet reglamentować.


Pełna zgoda. Powinieneś go używać w wyjątkowych sytuacjach pod okiem specjalisty.

To ty tu przylazłem po tygodniu i zesrałeś się do jakichś starych komentarzy, bo masz zero jakiegokolwiek dystansu i ból d--y. Żegnam głąba.
  • Odpowiedz
@Radz1o:

Dawaj dalej. Fajnie komentarze idioty poczytać.


Przecież ja nie muszę nic robić żebyś dodawał komentarze - odpowiadaj sam sobie skoro cię to bawi.

Wesołych, wymień żwirek na nowy rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale do sklepu po chleb i bułki to fajnie się idzie.

Ciekawe jak mąka do piekarni dojechała... Pewnie w konia przywieźli.


@Radz1o: sam siebie podsumowałeś bohaterze co boi się śnieg z dachu zdjąć. Zapraszam na czarno xD
  • Odpowiedz
  • 0
@cyberchosnek Ja się nie boję. Po prostu nie jestem debilem jak Ty. Nie myl zdrowego rozsądku ze strachem.
Chcesz to właź 4 metry nad ziemię po nocy.

Aaa, zaraz. Tacy jak Ty psychotestów do zawodowego prawka by nie przeszli. No racja.
  • Odpowiedz
Aaa, zaraz. Tacy jak Ty psychotestów do zawodowego prawka by nie przeszli. No racja.


@Radz1o: bo? Sobie tak wymyśliłeś? Ja się dziwie, że osobom z niezłymi problemami z psychą, które ewidentnie masz, zezwalają na prowadzenie jakichkolwiek pojazdów.

Morderca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@cyberchosnek Nie wymyśliłem. Patrzę na poziom Twoich komentarzy i wyciągam wnioski. Tyle.

Nie chce mi się kolejny razy powtarzać czemu sytuacja z lodem wygląda tak, jak wygląda. Gdybyś miał trochę rozumu między uszami a nie nitkę, która podtrzymuje uszy, to też byś to rozumiał.

Napisze Ci tylko, za ja naprawdę marzę o tym żeby na czas mrozów ciężarówki stanęły jak to proponuje co drugi wykopek. Serio.
  • Odpowiedz
wyciągam wnioski


@Radz1o: łoł, nie szalej tak, sądzę, że kierowca tira tak złożonej umiejętności nie wykształcił - pracowałbyś gdzieś indziej gdyby było inaczej.

Nazywasz mnie mordercą? Na jakiej
  • Odpowiedz
  • 0
@cyberchosnek Właściciel firmy. Mam kilkanaście aut. I sam jeżdżę.

Pracowałem w kilku różnych firmach zanim poszedłem na swoje. W różnych branżach.

Mordercą można nazywać kogoś, kto dostał wyrok skazujący za popełnione przestępstwo. Debilem jesteś na podstawie efektów własnych komentarzy.
  • Odpowiedz