Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3466
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
Pobierz JestemZSosnowca - Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasrany...
źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg
  • 371
@Radz1o:

Ehhh, takie komentarze utwierdzają mnie w tym, że niektórym trzeba internet reglamentować.


Pełna zgoda. Powinieneś go używać w wyjątkowych sytuacjach pod okiem specjalisty.

To ty tu przylazłem po tygodniu i zesrałeś się do jakichś starych komentarzy, bo masz zero jakiegokolwiek dystansu i ból dupy. Żegnam głąba.
@Radz1o:

Dawaj dalej. Fajnie komentarze idioty poczytać.


Przecież ja nie muszę nic robić żebyś dodawał komentarze - odpowiadaj sam sobie skoro cię to bawi.

Wesołych, wymień żwirek na nowy rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale do sklepu po chleb i bułki to fajnie się idzie.

Ciekawe jak mąka do piekarni dojechała... Pewnie w konia przywieźli.


@Radz1o: sam siebie podsumowałeś bohaterze co boi się śnieg z dachu zdjąć. Zapraszam na czarno xD
@cyberchosnek Ja się nie boję. Po prostu nie jestem debilem jak Ty. Nie myl zdrowego rozsądku ze strachem.
Chcesz to właź 4 metry nad ziemię po nocy.

Aaa, zaraz. Tacy jak Ty psychotestów do zawodowego prawka by nie przeszli. No racja.
Aaa, zaraz. Tacy jak Ty psychotestów do zawodowego prawka by nie przeszli. No racja.


@Radz1o: bo? Sobie tak wymyśliłeś? Ja się dziwie, że osobom z niezłymi problemami z psychą, które ewidentnie masz, zezwalają na prowadzenie jakichkolwiek pojazdów.

Morderca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cyberchosnek Nie wymyśliłem. Patrzę na poziom Twoich komentarzy i wyciągam wnioski. Tyle.

Nie chce mi się kolejny razy powtarzać czemu sytuacja z lodem wygląda tak, jak wygląda. Gdybyś miał trochę rozumu między uszami a nie nitkę, która podtrzymuje uszy, to też byś to rozumiał.

Napisze Ci tylko, za ja naprawdę marzę o tym żeby na czas mrozów ciężarówki stanęły jak to proponuje co drugi wykopek. Serio.

Po 2 dniach nie będzie paliwa
wyciągam wnioski


@Radz1o: łoł, nie szalej tak, sądzę, że kierowca tira tak złożonej umiejętności nie wykształcił - pracowałbyś gdzieś indziej gdyby było inaczej.

Nazywasz mnie mordercą? Na jakiej podstawie?


Na takiej samej na jakiej ty określasz stan mojej psychiki. Nie odśnieżasz fury - próbujesz dokonać morderstwa z zimną krwią, takie są fakty. Morderco, zabójco.

A że zarządcy dróg mają WAS W DUPIE i jie stawiają ramp do odśnieżania to wina kierowców?
@cyberchosnek Właściciel firmy. Mam kilkanaście aut. I sam jeżdżę.

Pracowałem w kilku różnych firmach zanim poszedłem na swoje. W różnych branżach.

Mordercą można nazywać kogoś, kto dostał wyrok skazujący za popełnione przestępstwo. Debilem jesteś na podstawie efektów własnych komentarzy.

Powtórzę Ci, bo widać ciężko kojarzysz.
Kodeks pracy ZABRANIA kierowcom wejścia na dach. Koniec tematu. Zmienią Kodeks Pracy to będziemy wchodzić. Póki co temat zamknięty.

Nie, jeśli jedziesz z przepisową prędkością a nawierzchnia