Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3466
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
Pobierz JestemZSosnowca - Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasrany...
źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg
  • 371
Mam nadzieję, że OP się zesra, jak mu będzie śnieg z mojej naczepy #!$%@?ł na łeb xD


@JudzinStouner: moze sie zesra, a moze skonczy w rowie. Jak rozuniem bedzie cie to bawic rownie mocno.
Ha tfuuu na podludzia, ktory ma w dupie czyjes zdrowie/zycie.

@wezsepigulke: gmina? Ty #!$%@? patrz, czemu nikt z gminy mojego gruza nie odsnieza, czemu nie ma powszechnie dostepnych zmiotek na parkingach? Ba gmina tak #!$%@? srodki,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@wezsepigulke: gmina? Ty #!$%@? patrz, czemu nikt z gminy mojego gruza nie odsnieza, czemu nie ma powszechnie dostepnych zmiotek na parkingach? Ba gmina tak #!$%@? srodki, ze nikt chodnika za mnie nie odsnieza, nie zrzuca sniegu z dachu.


@PurpleHaze: no i udowodniłeś że jesteś głupi i nie warto z tobą dyskutować, a warto dać na czarną (°°
Gmina bierze pieniądze za damski #!$%@?, a nie tworzy żadnej pożytecznej infrastruktury. Ani parkingów, ani ramp do odśnieżania, dosłownie niczego.


@JudzinStouner: ziom, prowadzisz swoj prywatny biznes, masz obowiazki zeby prowadzic go legalnie, w tym rowniez odsniezac. Czemu panstwo/lokalny samorzad ma inwestowac w infrastrukture ktorej potrzebujesz i dzieki ktorej mozesz zarabiac?

Ja zeby robic to co robie legalnie, potrzebuje szkolen i kursow odnawianych co jakos czas. Nie chodze i nie skucze ze
@JestemZSosnowca cześć, chętnie bym odladzal naczepe ale nie mam tego jak zrobić. Dach u mnie jest cienki jak tropik na namiocie i nie jest w stanie utrzymać mojej masy i jakby ktoś mi umożliwił wykoanie tego obowiązku to chętnie bym zadbał o to. Place za auto tysiąc z hakiem podatku od środków transportu i 8500 co miesiąc za drogi, w zamian dostaje #!$%@? do dupy a nie infrastrukturę. Piszesz pełen kwasu do