Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3466
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
JestemZSosnowca - Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasrany...

źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg

Pobierz
  • 371
przychody z podatku od środków transportowych


@wezsepigulke: jak się dowie jakie to są sumy, to go p********i xD

@JudzinStouner: Ty jesteś #!$%@?ęty? Nikt nie podejrzewa, że kierowca tira mógłby być inteligentny ale to już jawny pokaz ignorancji i głupoty. Mam nadzieję, że powinie ci sie noga i stracisz prawko albo trafisz na kogoś na tyle charakternego, żeby wytłumaczył ci w jedynym prostackim języku jakim rozumiesz, przemoca i krzykiem, że mogłeś
@JudzinStouner: @Libertarian90: Mnie też gówno obchodzi że nie macie jak tego zrobić. Róbcie strajki, żalcie się pracodawcy, problem jest złożony - ale ponad wszystkim jest to, że to jest NIEBEZPIECZNE dla wszystkich. Chociaż współczuję, że to wasz obowiązek a nie macie do tego narzędzi. To jednak może zacznijcie głośno o tym mówić? My laicy nic nie wiemy o czymś takim jak rampa do odśnieżania czy inne i wam żadnego rozwiązania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JestemZSosnowca: w poniedziałek ruszałem w Austrii po 45 godzinach, śniegu dobre 20cm. Oczywiście brak jakiejkolwiek rampy żeby odśnieżyć więc ściągam śnieg gdzie sięgam. Jak już rozpędziłem się do +70km/h to śnieg z ciężarówki zaczął spadać przez co na autostradzie za mną zrobiło się biało. Policja stała, doskonale to widziała bo oni też tym śniegiem dostali i wiesz co? Nic. Totalnie nic nie zrobili. Żeby zacząć odśnieżać coś powyżej 4m to trzeba