Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3466
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
JestemZSosnowca - Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasrany...

źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg

Pobierz
  • 371
Jeśli na parkingu nie ma rampy to usunięcie śniegu/lodu z naczepy jest praktycznie niemożliwe i nie chodzi tu o żadne uprawnienia wysokościowe, lecz o fakt, że dach naczepy jest #!$%@? śliski i próba chodzenia po niej skończyłaby się upadkiem z czterech metrów.


@Libertarian90: Jakby mi w aucie np. przestały działać hamulce, ale bardzo śpieszyłoby mi się do pracy to czy powinnam jechać takim gruzem, czy może powinnam najpierw zadbać o stan
Czemu panstwo/lokalny samorzad ma inwestowac w infrastrukture ktorej potrzebujesz i dzieki ktorej mozesz zarabiac?


@PurpleHaze: bo państwo/lokalny samorząd nakłada podatki za prowadzenie tego biznesu tak jak wspomniany wcześniej podatek za POSIADANIE ciężarówki

@JestemZSosnowca: temat wałkowany milion razy. Trzeba mieć jakieś tam uprawnienia i sprzęt żeby wejść na naczepę bo to już podlega pod pracę na wysokości.
Do pracy na tirach nie idą alpiniści tylko raczej inny element. Który i na
@Monifufka: To zaproponuj jakieś rozwiązanie, bo jakby chodziło o samochody z lokalnej dystrybucji, to jeszcze by się na pewno dało znaleźć jakieś wyjście, mając auta codziennie na swojej bazie. Tylko teraz wyobraź sobie, że te ciężarówki wykonują jakieś długie, losowe trasy. Jak się mój kierowca rano obudzi na jakimś MOP-ie przy ekspresówce 500km od domu i zobaczy, że śniegu #!$%@?ło po kolana, to właściwie jaka byłaby Twoja recepta na to? Chętnie