Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zarabiam średnio 13.000zł netto miesięcznie i mnie stać. I mnie stać. Chciałbym zacząć wydawać pieniądze, ale nie wiem na co. Wydaję na:
- jedzenie 500zł.
- rachunki (TV + internet + telefon) - 100zł
- hazard - +150zł miesięcznie na plus
- paliwo 200zł
- fryzjer 40zł
- OC za samochód + przegląd - 100zł średnio miesięcznie
- wakacje i inne podróże coś koło 300zł
- wynajem mieszkania - +1200zł

Czyli pensja praktycznie jest nienaruszona dzięki hazardowi i wynajmie mieszkania.

Kwoty orientacyjne, ale powinno się zgadzać. Czasem aż wstyd mi bo mam duże oszczędności i nie wiem na co je wydać. Ostatnio myślałem nawet o przejściu z benzyny na LPG. Nie chcę tak żyć, ale nie umiem wydawać. Patrzę na moje wydatki i wydają mi się one dużym wydatkiem. Będę oszczędzał, bo szkoda pieniędzy i czasy są niepewne. Na rozrywkę wydaję mało, bo mało co mnie kręci. Mieszkanie kupiłem sobie własne. Ale je wynajmuję, bo mieszkam w domu z rodzicami przez co nie wydaję nawet pensji. A rodzicom mówię, że zarabiam tyle ile zarabiałem 5 lat temu czyli 3000zł netto.

Proszę was o rady albo napiszcie na co zacząć wydawać, bo ja wymiękam... próbowałem szukać dziewczyny, ale dziewczyny natomiast nie lubią mądrych facetów, bo przy takim czują się najgorzej. A dziewczyny muszą być zawsze najlepsze przy swoim facecie, ona musi być numerem jeden. Najgorsze że przez tyle pieniędzy nie wiem co zacząć robić i przydałaby się psychoterapia, ale w miejscowości w której mieszkam wszyscy mnie znają. A dojeżdżać do innej bardzo mi się nie chce.
Jak sobie radzą ludzie zarabiający 9000, 10000zł?

PS. To akurat nie jest bajt ;)

#finanse #rozowepaski #niebieskiepaski #praca #pracbaza #zarobki #gorzkiezale #zalesie #oszczedzanie #oszczednosci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6399cd2a8161f849f0372ec3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 139
via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
@AnonimoweMirkoWyznania: pomijając, że to oczywisty bait to odpiszę. Po pierwsze przyznaj się rodzicom ile zarabiasz, albo po prostu się wyprowadź i idź mieszkać do mieszkania, które kupiłeś zamiast je wynajmować. To nie jest fajne, że siedzisz im na garnuszku. Oni łożą na Ciebie i sami tracą pieniądze. Wszystko to, co zaoszczędzasz dodatkowo, to dzięki nim. To co Ty zyskujesz, oni tracą. Powinieneś w ramach podziękowania za utrzymywanie odpalić im jakąś część
próbowałem szukać dziewczyny, ale dziewczyny natomiast nie lubią mądrych facetów, bo przy takim czują się najgorzej. A dziewczyny muszą być zawsze najlepsze przy swoim facecie


@AnonimoweMirkoWyznania: Facet tak mądry, że robotę za 13k ogarnia, a siedzi na mirko i pisze gorzkie żale( ͡ ͜ʖ ͡)
moj chlop zarabia duzo wiecej i on chce wkrotce wydac pieniadze na dom dla nas

no i tez chce auto sb leasingowac ( ͡ ͜ʖ ͡)

a tak na co dzien to wydaje na zakupy - bo lb mu gotowac, a czasem zamawia mi ubrania np jakies cosplay, maid outfit itp itd

wiec polecam serio poszukac samicy, bo my zawsze znajdziemy cos na co warto spedzic pieniadze,