Wpis z mikrobloga

21-latek dźwigający 400+kg do oceny.
Jeszcze ze 2 lata i może powoli myślec o wychodzeniu z kategorii juniorskiej... o ile dożyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#silownia #mikrokoksy #trojboj #sport #sporttozdrowie #zdrowie #suplementy a może #sterydy

PYTANIE DO ANKIETY

  • Przegiol 17.1% (24)
  • Normalny 21-latek (netflix adaptation) 30.7% (43)
  • Mógłby być moim starym, a jestem starszy od niego 34.3% (48)
  • Ciekawe jaki wynik zrobiłby na sterydach 17.9% (25)

Oddanych głosów: 140

Filip69 - 21-latek dźwigający 400+kg do oceny.
Jeszcze ze 2 lata i może powoli myśle...
  • 30
Niestety @IntruderXXL nie zatwierdza tego liftu bo to za dużo jak na jego wiek( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: Tyle razy było powiedziane... a ty nadal nie łapiesz?

Wysokie wyniki w młodym wieku, to zasługa, wczesnego startu i katowanie SPP + ładowanie grubej bomby co prowadzi do bardzo szybkiego i nadmiernego zużycia ciała. I takie coś tworzy "kruchego" zawodnika z wysokimi wynikami, który nagle zatrzymuje się, zaczynają dręczyć
Aa, jak strongman to w takim razie nic nadzwyczajnego, że tak wygląda/tyle dźwiga w wieku 21 lat.


@Filip69: no bo tagujesz trójbój i piszesz w kontekscie trójboju a strongman w pełnym sprzęcie to kompletnie inna dsycyplina... W tym wieku Magnusson robił już 400 bez sprzętu, a np Kieliszkowski czy Novikov już #!$%@? na arnold classic więc w obecnych czasach to też nie jest jakieś mega wow
@IntruderXXL: Zda sobie sprawe tylko ten co od mlodych lat zyluje swoj organizm czy to takim treningiem czy praca fizyczna, az przychodzi wiek 30+ i wszystko #!$%@?, potem sie czlowiek zastanawia "na #!$%@? mi to bylo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To pokaż mi jak wygląda ten "mądry" progres xD Póki co od ponad dwóch lat kręcisz się w kółko xD


@Darksed: Poczekaj i zobaczysz :) Wystarczy że wejdę na bombę i będę mógł skupić się na treningach.

Ten cały rok właściwie zajmuje się zupełnie innymi rzeczami niż treningiem, więc wiadomo że jako natural nie sprogresuje, gdy trenuje o wiele mniej, gorzej niż wcześniej.