Wpis z mikrobloga

@Anonek463: Jeśli lubisz metroidvanie to spróbuj hollow knighta albo nowego księcia persji. Sequelu star warsów nie polecam, bo gra jest w takim stanie technicznym że ledwo to ukończyłem.
Na Switcha warto ograć nowe Mario, tam masz krótkie poziomy i będziesz mógł wskoczyć i wyskoczyć po x minutach gameplayu, bez konieczności poświęcania większych segmentów czasowych. A jak wolisz podejść do tego od drugiej strony, to nowa zelda jest timesinkiem na multum godzin.
@Anonek463:

te z fabuła są po prostu nudne moim zdaniem


Ja lubię gry single player, ale w ogóle nie gram dla fabuły praktycznie. Dla mnie 95% gry to dobry gameplay. Dlatego polecam np. nowe zeldy bo tam masz gigantyczny sandbox wypchany zawartością, świetny gameplay, co chwilę coś nowego
ehh od pewnego czasu gierki mi nie dają kompletnie radości. Wracam w sumie do paru gierek online bo te z fabuła


@Anonek463: No niestety fabuła w grach często jest po prostu denna, lub jest zapychaczem. Historię w grach piszą zwykle ludzie, którzy nie byli w stanie się przebić w przemyśle filmowym i książkowym. W zasadzie to najlepiej unikać gier próbujących być też filmami jeśli ich oceny są poniżej 90%.

Znajdź sobie