Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja siostra w piątek wprowadziła się do nowego wypasionego domu 200m2 z dużym ogrodem. Pracuje jako księgowa w małej firmie.
Wiecie jak to możliwe? Jej mąż wybudował xD Wżeniła się w bogatą rodzinę i żyje lepiej niż ktokolwiek z naszej rodziny.
Nie życze jej źle bo zawsze była dla mnie dobra i widać że się kochają, ale ciężko się na to patrzy.

Ja wynajmuje kawalerkę która która pożera 40% mojej wypłaty, nawet jakbym chciał się związać z kimś żeby były 2 wypłaty to jest to #!$%@? niemożliwe. KAŻDA dziewczyna z mojego otoczenia chce wypadów do drogich knajpek, pochwalić się wycieczką w fajne miejsce na instagramie mieć fajne mieszkanie i auto. Nie jestem też przystojny więc nawet głupi seks kosztuje mnie słono xD nawet jak dziele rachunek 50/50 z tinderówką to nie mogę wychodzić częśniej niż 2 razy na miesiąc bo ceny są kosmiczne.

#!$%@? mie mówienie, że kobiety lubią być niezależne!!!!!! To nie jest średniowiecze!!!!!! Tak jak płaci 15 zł za ciastko w kawiarni ale nie oszukujmy się każdy by złapał taką okazje bo do takiego majątku nie dojdzie nawet #programista15k po 30 latach pracy. Ona może teraz skupić się na czym tylko chce więc jest bardziej niezależna niż była.

A ja? ja nie mam szans na nic chociaż wypruwam sobie żyły od kiedy skończyłem liceum
Życie to gówno

#wynajem #nieruchomosci #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #seks #zwiazki #gorzkiezale #zarobki #kredythipoteczny #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6379f0ae079dfc321f97951d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Moja siostra w piątek wprowadziła s...

źródło: comment_1668940393N9dsdf2NzxhfscECFPLIum.jpg

Pobierz
  • 63
@AnonimoweMirkoWyznania: been there, seen that - nie szukaj kobiety na Tinderze, a już napewno nie szukaj jej tam w głównych metropoliach xD inwestuj w siebie to zaprocentuje na przyszłość

co do życia kobiet czy ja wiem czy wżenienie się to sukces? rozsądny, majętny facet ma mieszkanie/dom kupione przed ślubem, więc nie wchodzi to w skład wspólnego majątku i w przypadku rozwodu kobieta i tak zostanie z niczym
@AnonimoweMirkoWyznania: Normalka. Moich parę koleżanek też się tak urządziło. Pracują jako fryzjerki na #!$%@? powiatowych lub grzebią przy paznokciach, a resztę dnia wstawiają foty z upiększania wielkich domów, czy urlopów w tureckich, alpejskich lub południowo-amerykańskich kurortach. Dom mojej ex na święta czy weekendy - jedna siostra haruje na produkcji i jeździ starym Golfem ciągle mieszkając u rodziców, druga podjeżdża nową X6-tką xD Komiczny widok. Ale tak sprawiedliwie, każdy kto zna takie
@AnonimoweMirkoWyznania: Po co się przejmować innymi. Za dużo uwagi poświęcasz na życie swojej siostry równocześnie dołujesz samym siebie poprzez pryzmat majętności. Fakt ma łatwiej, ustawiła się. Kobietą niektórym po prostu się poszczęściło ale zadaj sobie pytanie. Gdyby Twoja siostra wzięła sobie za męża jakiegoś patusa czy czułbyś sie lepiej? Czy zmieniłoby to Twoje położenie? Właśnie. Najlepiej to nie myśleć i działać, robić coś dla siebie. Będąc w związku niekoniecznie coś zyskujesz
@MxS89: Najlepsze w sumie jest to, że chłop tylko widzi zewnętrzny obrazek. A kto wie, czy baba nie ma w domu piekła i codziennie słyszy, że bez faceta jest nikim XDD

Nie byłby to pierwszy taki przypadek, więc zawsze jestem sceptyczny w ocenianiu szczęścia innych. Życia to nie podrasowane fotki z Instagrama, które przecież imponują głównie pustakom.

A na miejscu OPka cieszyłbym się, że w kawalerce jest chociaż ciepło. O ile
@Kryskamatyska:

baba nie ma w domu piekła i codziennie słyszy, że bez faceta jest nikim XDD


Jak pijesz do mnie, to dodam jeszcze, że 'baba' nawet od starych usłyszy że nie dość że nie ma wnuków bo woli szpan na necie za nie swoją kasę, to nie przepiszą ziemi/majątku jakiemuś '#!$%@? z korporacji', bo to typ z innego świata. xD Takie są realia i to jest wieloaspektowy problem dzisiejszych czasów, no
@eeehhh: Piłem ogólnie, bo zawsze się znajdzie ktoś, kto ma lepiej, i narzekanie na to, że ktoś ma lepiej. Tymczasem jaka jest rzeczywistość, to się często nie wie. Dom 200m2 mógł być na kredycie frankowym, a chłop może tam mieszkać, bo od X lat toczy się sprawa w sądzie i nie trzeba za niego płacić. Chłop może mieć też coś nie tak z głową, a baba poleciała na hajs i teraz
@Kryskamatyska:

I tak można wymieniać X możliwych scenariuszy


Ale to nie jest żaden argument. Taka dziewczyna mając do wyboru odnowioną klitkę po starych a 200m2 na kredyt, ciągle wybierze to drugie. Każda by wybrała gdyby miała taką szansę. Dlatego też od zawsze jest taka niepiśmienna reguła, że elita żeni się z elitą, średniacy ze średniakami a plebs z plebsem, bo jak się zmiesza te światy, to zawsze są problemy. Dziwnym trafem
@pytlar: a czemu nie postawi ? programista 15k ma na rok 180k wiec ok 5 lat budujac system gospodarczym plus jak ma troche z majsterkowania to sam w wolnej chwili ogarnie pare prostych rzeczy. Mowie o dokladaniu calej jego wyplaty a zycie z wyplaty zony / narzeczonej. 5 lat w skali calego zycia nawet jak masz te 25/30 lat to nic wielkiego