Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja siostra w piątek wprowadziła się do nowego wypasionego domu 200m2 z dużym ogrodem. Pracuje jako księgowa w małej firmie.
Wiecie jak to możliwe? Jej mąż wybudował xD Wżeniła się w bogatą rodzinę i żyje lepiej niż ktokolwiek z naszej rodziny.
Nie życze jej źle bo zawsze była dla mnie dobra i widać że się kochają, ale ciężko się na to patrzy.

Ja wynajmuje kawalerkę która która pożera 40% mojej wypłaty, nawet jakbym chciał się związać z kimś żeby były 2 wypłaty to jest to #!$%@? niemożliwe. KAŻDA dziewczyna z mojego otoczenia chce wypadów do drogich knajpek, pochwalić się wycieczką w fajne miejsce na instagramie mieć fajne mieszkanie i auto. Nie jestem też przystojny więc nawet głupi seks kosztuje mnie słono xD nawet jak dziele rachunek 50/50 z tinderówką to nie mogę wychodzić częśniej niż 2 razy na miesiąc bo ceny są kosmiczne.

#!$%@? mie mówienie, że kobiety lubią być niezależne!!!!!! To nie jest średniowiecze!!!!!! Tak jak płaci 15 zł za ciastko w kawiarni ale nie oszukujmy się każdy by złapał taką okazje bo do takiego majątku nie dojdzie nawet #programista15k po 30 latach pracy. Ona może teraz skupić się na czym tylko chce więc jest bardziej niezależna niż była.

A ja? ja nie mam szans na nic chociaż wypruwam sobie żyły od kiedy skończyłem liceum
Życie to gówno

#wynajem #nieruchomosci #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #seks #zwiazki #gorzkiezale #zarobki #kredythipoteczny #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6379f0ae079dfc321f97951d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
źródło: comment_1668940393N9dsdf2NzxhfscECFPLIum.jpg
  • 63
@pytlar: synek co Ty piszesz, właśnie kończę stawiać taką chałupę 200m i jestem tym programista15k w przybliżeniu, oczywiście z kredytem ale nie pod korek, dużo sam też zrobiłem i spory wkład własny, wiadomo też że diabeł tkwi w szczegółach i może oni mają płytki po 200zł/mb czy marmur ale nie sugerujcie że trzeba 30-50k zarabiać żeby mieć dom pod większym polskim miastem
@darktemplar: synek, pracuje tak długo w IT ,że za 15k to nie robi wrażenia na mnie. Jestem leniwym człowiekiem i lubie wygodę, albo miasto: restauracje, sklepy, blisko żlobek, przedszkole. Nie chce jak robotnik zwykły marnować 2-3 h dziennie na dojazdy samochodem do swojej chałupy i na zakupy, czy cokolwiek. Dwa, nie chce mi się męczyć z pierdołami, za 1-2 miliony cebulionów zdecydowanie wole mniejsze mieszkanie w mieście niż domek w polu
@AnonimoweMirkoWyznania: ale tu jest też druga strona medalu. Przyzwyczajasz się do lepszego trybu życia i potem cofka do "normalności" jest bardzo trudna, a upadek boli jak mordą w beton.

No i bogaty Alvaro nagle okazuje się być zwykłym fiutem, który np. Bije, piję, lub zdradza. I wtedy jesteś w pułapce, dostać czasem w mordę bo zupa za słona, ale znajomi na FB będą widzieć że na super wycieczce była. Czy może
@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety mają inne rozterki i są często uzależnione od facetów jeśli ci zarabiają dużo więcej od nich.

Znam taki przypadek osobiście, gdzie dziewczyna (całkiem ładna) nie miała matury i zajmowała się domem, a facet radził sobie spoko i miał dom. Na imprezach ze znajomymi potrafił po wypiciu obrażać ją i wykrzykiwać że jest idiotką bez matury. Chciała go rzucić, ale matka naciskała na nią że wszystko straci i nie znajdzie
@AnonimoweMirkoWyznania: Owszem masz rację ale jest też druga strona medalu. Jeśli swoją niezależność buduje tylko na tym co jej mąż da w ramach podziału dóbr w małżeństwie, to gdy związek się rozpadnie, zostanie z gołą dupą. Starsza o XX lat, bez kwalifikacji, doświadczenia zawodowego.
Ewentualnie może się relacja pogorszyć i chłop ją będzie nie szanował, zdarzał itp. a ona dalej z nim będzie bo nie będzie mieć wyjścia.
Gdy to on