Wpis z mikrobloga

#!$%@?, gdybym był loszką 6/10 to już bym miał na dzisiejsze popołudnie 10 propozycji od spermiarzy wypadów w tym jeden spontaniczny za granicę pod palmy, albo chociaż do restauracji, na dach oglądać gwiazdy, czy kina. Oczywiście wszystko po dżentelmeńsku na ich koszt

A tak to będę się nudził w domu przed TV i #!$%@? mnie to.

#stulejacontent #redpill #blackpill #simp #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randki #zwiazki #spermiarzeztindera #pieklomezczyzn #kobiety #mgtow
  • 68
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: może zmiana płci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A tak serio to raczej problem leży w Tobie. Chociaż o normalne baby jest teraz ciężko, ale jest to możliwe. Tak bez kasy jak i z ryjem średnim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Ynfluencer: wy serio macie tak niski szacunek do siebie i swojego czasu, że bylibyście gotowi spędzać popołudnie z kimś kogo interesuje wyłącznie seks z wami, tylko po to żeby mieć "co robić" i za darmo się najeść?

Może serio to "najedzony głodnego nie zrozumie", ale jako relatywnie atrakcyjna różowa nie mam absolutnie żadnej ochoty iść do kina albo restauracji z kimś kto nie umawia się ze mną bo chce pogadać, albo
@xentropia: No trochę słabo to wygląda jeżeli z obcym człowiekiem idzie się na obiad i później ruchanie jakoś mnie to nie kręci,ale dzisiejsze czasy są takie,że właśnie tak kończą się te spotkania
bylibyście gotowi spędzać popołudnie z kimś kogo interesuje wyłącznie seks z wami, tylko po to żeby mieć "co robić" i za darmo się najeść?


@xentropia: Sub8 żeby mieć coś takiego musi zapłacić. Większość w życiu nie dostała ani jednej takiej propozycji jak różowa dostaje 10 dziennie. To za darmo miałby nie korzystać?

Seks, jedzenie i rozrywka za darmo ale te rużowe mają ciężko xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dejw983: jeśli ludzie umawiają się na obiad+ruchanie, to jeszcze spoko. Oboje wiedzą na czym stoją, na obiedzie można podyskutować o filozofii albo czymkolwiek innym i jest fajnie. Problem jest wtedy kiedy taki kandydat zaprasza na obiad, a następnie przez cały obiad konwersacja polega na słuchaniu komplementów, lekkich aluzji co by ze mną zrobił i jak dobry w tym jest itd. I szczerze, wolę sobie danie z mikrofalówki zjeść i puścić film
, jedzenie i rozrywka w kiepskim towarzystwie to żadna przyjemność. Ale może rzeczywiście trzeba się przekonać na własnej skórze.


@xentropia: Dobre towarzystwo według różowej pic rel

Myślę, że OPowi chodzi głównie o to, że ktokolwiek chce się z różową umawiać. Obecnie przeciętni faceci zostali zmasakrowani przez technologie i nie istnieją na rynku matrymonialnym, w przeciwieństwie do kobiet. Więcej się nie będę rozpisywał, bo kobiety o problemach współczesnych mężczyzn nie mają pojęcia
źródło: comment_1668339828Oin4ErnSqM5uXY366FeqAR.jpg
@Ynfluencer: wystarczyłoby Ci bycie bi i przyjęcie propozycji od innego faceta. Z kobietami nie dość, że facet musi się dużo bardziej "wykazywać" i starać, to jeszcze czasami ciężko o jakąkolwiek szansę

Nie wiem czy to różnica libido, czy normy kulturowe, ale efekt jest słaby dla facetów hetero.
wy serio macie tak niski szacunek do siebie i swojego czasu, że bylibyście gotowi spędzać popołudnie z kimś kogo interesuje wyłącznie seks z wami


@xentropia: tak jakby rzeczywiście była kwestia bycia napaleńcem

ponad 3 lata korzystania z tego syfu, ani razu przez ten czas nie rzuciłem niczego co nawet ocierałoby się po seksualny podtekst, a i tak więszkość prób nawiązania jakiegokolwiek kontaktu wygląda tak jakby ktoś łaskę robił, że w ogóle
Może serio to "najedzony głodnego nie zrozumie", ale jako relatywnie atrakcyjna różowa nie mam absolutnie żadnej ochoty iść do kina albo restauracji z kimś kto nie umawia się ze mną bo chce pogadać, albo ciekawi go film, tylko jego głównym interesem jest potencjalny seks na koniec ¯_(ツ)_/¯


@xentropia: ale właśnie cały podryw polega na tym, że facet udaje że chodzi o rozmowe/film/podlanie kwiatów, zrobi wszystko żeby potem zar00chać.

Kobieta spędza z
ponad 3 lata korzystania z tego syfu, ani razu przez ten czas nie rzuciłem niczego co nawet ocierałoby się po seksualny podtekst, a i tak więszkość prób nawiązania jakiegokolwiek kontaktu wygląda tak jakby ktoś łaskę robił, że w ogóle odpisuje


@witajswiecie: po prostu nie możesz sobie na to pozwolić, ja mogę (na fejk koncie)
źródło: comment_16683442521n6tZ8xEWs6qr9OHdOElAl.jpg
po prostu nie możesz sobie na to pozwolić, ja mogę (na fejk koncie)


@Pozytywny_gosc: czemu miałbym nie móc, jakby faktycznie zależało mi tylko na jedynym, równie dobrze mógłbym próbować metody na ilość

nie każdy szuka tylko seksu, #!$%@?ąc, że trochę nie wyobrażam sobie iść do łóżka z kimś do kogo po krótkiej wymienie zdań nie czuję już nawet odrobiny sympatii xd
no, ale to już indywidualna kwestia podejścia do tej kwestii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pozytywny_gosc: to mniej więcej ogarniam. I stąd wolę marnować niedzielne popołudnie na wykopie niż na randce. Zresztą zdarzało mi się zaznaczyć na początku, że do łóżka idziemy i tak, więc pogadajmy o czymś fajnym, ale tu znowu jest problem (zresztą obu płci), że nie umieją rozmawiać ¯\_(ツ)_/¯
@kureci_paratko: @witajswiecie: @xentropia: Ja trochę tych związków i randek mam za sobą i uwierzcie mi.

To zawsze ja musiałem się odznaczać kreatywnością i być organizatorem czasu.

Założyłem ten wpis, bo po prostu moje życie ostatnio stało się nudne i rutynowe. Praca, dom, praca. Jak słuchałem opowieści takiej laski w autobusie i sobie myślałem "ty to masz ciekawe życie".

Szkoda mi mojego zmarnowanego czasu, ale samemu to wymaga więcej wysiłku,
@Ynfluencer: jeszcze badz ladna różowąto, kiedys poznalem bardzo ladna ukrainke bylismy nad morEm w jednym z lepszych hoteli w polsce zawiozlem ja sam bylem troche pod wrazeniem miejsca a ona jakby to byla codziennosc
@oonn32: Jak jesteś ładną to przepisują na ciebie mieszkania, restauracje i kupują salony fryzjerskie. True story.

I można #!$%@?ć, że nic nie musisz, ale w praktyce nic się nie zmieniło.
@Ynfluencer: Ładnie tam macie w bańce informacyjnej, która się nazywa cherry picking. A tak w ogóle to mało która kobieta używa tindera, a na żywo to dobrze wiesz, że nikt nie będzie na ciebie przepisywał mieszkań i wszystkiego fundował. Zresztą one przeważnie nawet tego nie chcą. Chociaż ja mówię ze swojej perspektywy, czyli bez patologii i najniższej krajowej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ehhcokolwiek: nie twierdzę, że żyję w piekle kobiet, nie pod względem randek na pewno. Chociaż jeśli miałabym wybierać płeć tak globalnie to byłabym chłopem (ale moje 180 cm i biseksualność mi zostaje).

A na serio to współczuję, jeśli nigdy nie mogłeś spróbować i doświadczyć czegoś czego pragniesz. Nie mam żadnych rad, chyba, że jesteś gotowy rozważyć pójście to klubu i emkę, co prawie zagwarantuje poczucie jak to jest dotykać i być
@Kryskamatyska: Ptaszynko...bujać to ja, ale nie mnie, gdybyś mi ten stek bzdur kładła do łba 15 lat temu to bym uwierzył. Teraz to już się mija z celem.

Macie tak #!$%@? łatwo w życiu, że najpotężniejsze, najbardziej tęgie umysły zdejmuje trwoga na myśl o skali tej łatwości.

Jak wygląda randka z kobietą? Tak, że łaskawie może przyjdzie i czeka co zaproponujesz i co będziecie robili.

Jedyna kreatywność kobiety w organizacji czasu
@xentropia: Jak pójdzie do klubu i jest brzydki to laska skrzywi się i zabije go wzrokiem. Jak jest przystojny to będą się dowalać do niego laski innych typów (ja tak zawsze mam) i potem spermiarze nabuzowane testosteronem będą chciały mu obić ryj. Jak wolne laski to też mu ten ryj będą chcieli obić za to, że ma większe branie od nich. Potem dostanie #!$%@?, a dupy laska da temu silniejszemu, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: na tej zasadzie lepiej w ogóle nie wychodzić z domu, bo i cegła może na głowę spaść i tramwaj rozjechać i ktoś okraść. Więc nie ma to jak ponudzenie się przed TV. Człowiek i bezpieczny, i odpocznie sobie trochę.
@xentropia: @katarzyn-raz-dwa: @Kryskamatyska:

Na siedzenie w domu jest szkoda życia, bo trwa w #!$%@? krótko i jest jedno.

Ja jestem ciekawy świata, książki, natura, zwiedzanie itd., chciałbym chłonąć doświadczenia życiowe.

Zamiast iść jutro do pracy chciałbym, żeby dziś podjechała do mnie fura z ekipą, żeby była jakaś klimatyczna muzyka, wyjazd i najpierw jakiś plener, kino, czy coś, potem wjazd do kogoś na chatę i kreska na stole, biorę gitarę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: któryś by Ci w końcu sypnął ghb do drinka, bo ile można przed księżniczką pajacować i wróciłbyś bez pracy za niesprawiedliwioną nieobecność, w ciąży, której na legalu (i bez kasy) nie możesz usunąć i nie wiadomo gdzie krążącym filmiku podsumowującym Twój poniedziałek marzeń ¯\_(ツ)_/¯
@Ynfluencer: chcesz podrozowac, przezywac, chlonac zycie. To prosze bardzo, wstajesz teraz od wypoka, bierzesz browarka, cisniesz na jakis punkt widokowy i kminisz krok po kroku, co spowodowalo taka a nie inna sytucje i co zmienic.
Typiary, ktorym faceci musza organizowac czas najpewniej sa po prostu glupie, Ty tez czekasz, az ktos Ci ten czas zorganizuje?
Powodzenia miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zamiast iść jutro do pracy chciałbym, żeby dziś podjechała do mnie fura z ekipą, żeby była jakaś klimatyczna muzyka, wyjazd i najpierw jakiś plener, kino, czy coś, potem wjazd do kogoś na chatę i kreska na stole, biorę gitarę w rękę i jazda.


@Ynfluencer: Za dużo się seriali naoglądałeś.
Z fartem, Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xentropia: @katarzyn-raz-dwa: @Kryskamatyska: Ptaszyny moje kochane...macie lepiej i nawet mnie nie #!$%@? #!$%@?!

Tekst z GHB to odlot w kosmos, trzeba nie mieć mózgu, żeby dać sobie dosypać cokolwiek do napoju. Normalny człowiek w życiu nie da się dać zrobić.

Te typiary, którym faceci muszą organizować czas nie są głupie. Przecież to rozsądne. Rezygnacja z tego to jak nie podnieść 100 złotych, które leży na chodniku.

Jak fart leci
Te typiary, którym faceci muszą organizować czas nie są głupie. Przecież to rozsądne. Rezygnacja z tego to jak nie podnieść 100 złotych, które leży na chodniku.


@Ynfluencer: Ło baben, ale z ciebie księżulek XDDD
Chłopie, ty zejdź na ziemię, bo kontakt z rzeczywistością masz na poziomie Jarosława K.
@Kryskamatyska: W kulki ze mną pogrywasz Ptaszyno?

Żeby zrezygnować z darmowych szoferów, żarcia, kina, wyjazdów itd. to frajestwo.

To chyba ty jesteś oderwana jeśli sądzisz, że laski z tego nie korzystają.

Korzystają, a potem spermiarz i tak dupy nie dostaje.
@Ynfluencer: no jak dla mnie glupie, wiexej mam satysfakcji jak sama cos wymysle i zrobie.

Żeby zrezygnować z darmowych szoferów, żarcia, kina, wyjazdów itd. to frajestwo.<

Chyba nigdy nie spędziłes godziny obok oblesnego dziada co sie slini na widok dupy albo st00pek. Czasami sie rezygnuje z hajsu bo rzygnac idzie

No i okej, masz racje, w wielu kwestiach mamy latwiej(jak np. pomoc przy katastrofie zyciowej), ale to wcale nie tak wyglada
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: no to mów od razu, że na grubym haku na giełdzie siedzisz i masz doła, been there, done that. A nie różowe złe, mam straszne życie bo mnie nikt na ekscytujące wyjścia nie zaprasza.
@xentropia: Nie, nie na grubym haku, bo in plus.

Problem polega na tym, że przy swojej gównianej wypłacie, żeby cokolwiek zarobić to po zainwestowaniu czegoś zostaje mi okrągłe zero.

No, bo żeby będąc Polakiem zarobić w pracy godziwe pieniądze, żeby mi coś jeszcze zostało na jakieś przyjemności to musiałbym mieć jakieś umiejętności, które ma 0,0000018 procent populacji. Jak masz takie jak 3-5 procent to powinieneś się cieszyć, że masz pracę i