Wpis z mikrobloga

#!$%@?, gdybym był loszką 6/10 to już bym miał na dzisiejsze popołudnie 10 propozycji od spermiarzy wypadów w tym jeden spontaniczny za granicę pod palmy, albo chociaż do restauracji, na dach oglądać gwiazdy, czy kina. Oczywiście wszystko po dżentelmeńsku na ich koszt

A tak to będę się nudził w domu przed TV i #!$%@? mnie to.

#stulejacontent #redpill #blackpill #simp #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randki #zwiazki #spermiarzeztindera #pieklomezczyzn #kobiety #mgtow
  • 68
  • Odpowiedz
po prostu nie możesz sobie na to pozwolić, ja mogę (na fejk koncie)


@Pozytywny_gosc: czemu miałbym nie móc, jakby faktycznie zależało mi tylko na jedynym, równie dobrze mógłbym próbować metody na ilość

nie każdy szuka tylko seksu, #!$%@?ąc, że trochę nie wyobrażam sobie iść do łóżka z kimś do kogo po krótkiej wymienie zdań nie czuję już nawet odrobiny sympatii xd
no, ale to już indywidualna kwestia podejścia do tej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pozytywny_gosc: to mniej więcej ogarniam. I stąd wolę marnować niedzielne popołudnie na wykopie niż na randce. Zresztą zdarzało mi się zaznaczyć na początku, że do łóżka idziemy i tak, więc pogadajmy o czymś fajnym, ale tu znowu jest problem (zresztą obu płci), że nie umieją rozmawiać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kureci_paratko: @witajswiecie: @xentropia: Ja trochę tych związków i randek mam za sobą i uwierzcie mi.

To zawsze ja musiałem się odznaczać kreatywnością i być organizatorem czasu.

Założyłem ten wpis, bo po prostu moje życie ostatnio stało się nudne i rutynowe. Praca, dom, praca. Jak słuchałem opowieści takiej laski w autobusie i sobie myślałem
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: jeszcze badz ladna różowąto, kiedys poznalem bardzo ladna ukrainke bylismy nad morEm w jednym z lepszych hoteli w polsce zawiozlem ja sam bylem troche pod wrazeniem miejsca a ona jakby to byla codziennosc
  • Odpowiedz
@oonn32: Jak jesteś ładną to przepisują na ciebie mieszkania, restauracje i kupują salony fryzjerskie. True story.

I można #!$%@?ć, że nic nie musisz, ale w praktyce nic się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Ładnie tam macie w bańce informacyjnej, która się nazywa cherry picking. A tak w ogóle to mało która kobieta używa tindera, a na żywo to dobrze wiesz, że nikt nie będzie na ciebie przepisywał mieszkań i wszystkiego fundował. Zresztą one przeważnie nawet tego nie chcą. Chociaż ja mówię ze swojej perspektywy, czyli bez patologii i najniższej krajowej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ehhcokolwiek: nie twierdzę, że żyję w piekle kobiet, nie pod względem randek na pewno. Chociaż jeśli miałabym wybierać płeć tak globalnie to byłabym chłopem (ale moje 180 cm i biseksualność mi zostaje).

A na serio to współczuję, jeśli nigdy nie mogłeś spróbować i doświadczyć czegoś czego pragniesz. Nie mam żadnych rad, chyba, że jesteś gotowy rozważyć pójście to klubu i emkę, co prawie zagwarantuje poczucie jak to jest dotykać i
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: Ptaszynko...bujać to ja, ale nie mnie, gdybyś mi ten stek bzdur kładła do łba 15 lat temu to bym uwierzył. Teraz to już się mija z celem.

Macie tak #!$%@? łatwo w życiu, że najpotężniejsze, najbardziej tęgie umysły zdejmuje trwoga na myśl o skali tej łatwości.

Jak wygląda randka z kobietą? Tak, że łaskawie może przyjdzie i czeka co zaproponujesz i co będziecie
  • Odpowiedz
@xentropia: Jak pójdzie do klubu i jest brzydki to laska skrzywi się i zabije go wzrokiem. Jak jest przystojny to będą się dowalać do niego laski innych typów (ja tak zawsze mam) i potem spermiarze nabuzowane testosteronem będą chciały mu obić ryj. Jak wolne laski to też mu ten ryj będą chcieli obić za to, że ma większe branie od nich. Potem dostanie #!$%@?, a dupy laska da temu silniejszemu,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: na tej zasadzie lepiej w ogóle nie wychodzić z domu, bo i cegła może na głowę spaść i tramwaj rozjechać i ktoś okraść. Więc nie ma to jak ponudzenie się przed TV. Człowiek i bezpieczny, i odpocznie sobie trochę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: któryś by Ci w końcu sypnął ghb do drinka, bo ile można przed księżniczką pajacować i wróciłbyś bez pracy za niesprawiedliwioną nieobecność, w ciąży, której na legalu (i bez kasy) nie możesz usunąć i nie wiadomo gdzie krążącym filmiku podsumowującym Twój poniedziałek marzeń ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz