Wpis z mikrobloga

@Snuffkin: ja gdybym chciał spać 8h pracując na 2. zmianę to musiałbym się kłaść od razu po wejściu do domu o 23, bo potem wstaję o 7. I kiedy jakieś granie, ruchanie, przeglądanie wykopu? Spanie 8h to jest luksus, na który mnie nie stać xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Snuffkin: próbowałem ale świadomość, że tracę wtedy tyle czasu, gdzie przy wstawaniu o 9, mógłbym się położyć o 2 i być wyspanym, mnie skutecznie demotywowała.
A wstając rano, przykładowo 7-8, to nawet jakbym się położył o tej 22, to dalej byłem zmordowany- nie wiem czemu, ale poranki to dla mnie zawsze katastrofa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kawkanorbert:

Obczaj sobie podcast Andrew Hubermana na temat snu, musisz wyjść na zewnątrz od razu po przebudzeniu żeby wyregulować cykl dobowy, to że odsłonisz okno nic Ci nie da.
@Snuffkin: Dorzuć do tego jeszcze aktywność fizyczną i będzie naprawdę gites. Pamietam, że coś tam próbowałaś, ale nie wiem czy wytrwałaś w tych próbach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Snuffkin: a mi szkoda życia na spanie.
Odkąd zmieniłem pracę na zdalna mogę wstawać 2 minuty przed rozpoczaeciem pracy, więc śpię 2h dłużej niż w przypadku dojeżdżania do pracy.
W teorii.
W praktyce zamiast kłaść się spać ~22:30, żeby wstać przed 6, kładę się spać po północy.
Człowiek wykończony, ale jak tu kończyć dzień w czasie, gdy można jeszcze dam dużo.
Ile godzin śpisz od tej 21?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M83_: Wolę grać jak jest ciemno, bez patrzenia na zegarek ile mi zostało do wyjścia + czekanie od rana na matchmaking to żart, bo nikt nie gra. xD
No i nie porucham, bo różowa w pracy zawsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)