Wpis z mikrobloga

Nic nie poprawiło mojego życia tak, jak spanko ok. 21 ʕʔ Serio, póki dbam o sen i dietę, wszystko inne jest dużo łatwiejsze. Wiem, że to frazes, ale to, jak poprawiło się moje życie po zadbaniu o te dwa jego aspekty, jest niesamowite.

#rozwojosobisty
  • 60
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Snuffkin: @mmichalus: @Redbulltabak:
Polecam jakiś czytnik książek lub smartfon z aplikacją czytnika, i na minimalnej jasności czy z blokadą niebieskiego światła, najlepiej z czarnym tłem, przeczytacie jedną dwie strony, i was szybciej spanie ogarnia.
  • Odpowiedz
Polecam jakiś czytnik książek lub smartfon z aplikacją czytnika, i na minimalnej jasności czy z blokadą niebieskiego światła, najlepiej z czarnym tłem, przeczytacie jedną dwie strony, i was szybciej spanie ogarnia


@rukh: audiobooki to protip
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: tylko co mi da wzrost energii rano, jeśli mam czas wolny dopiero ok. 21, jak mi dziecko zasypia. Takie coś oznaczałoby zero przyjemności. No i pracuje na poludnie, na 18 i 24, więc raczej w ogóle do wprowadzenia.
  • Odpowiedz
@Snuffkin: nic tak nie poprawiło jakości mojego zycia jak praca z domu w połączeniu z elastycznymi godzinami pracy. nawet jak pójdę spać o 1, to mam przed sobą soczyste 8h snu. a jak chce pospać dłużej, to zaczynam sobie później. a jak się wyspie, to sobie zacznę robotę wcześniej. wysypianie się w tygodniu to cudowna sprawa
  • Odpowiedz