Wpis z mikrobloga

pytam bo sie nie znam, mam telefon 120hz z androiden. To cos daje? Bo jak włączam to mo doi baterie szybciej a roznicy za bardzo nie widzę woec uzywam na 60


@carumus1: fajny telefonik, jak szukalem pol roku temu, to nie moglem znalezc nic mniejszego niz 6.4" a ten pixel:

6.3" fast and responsive display10


@carumus1: przesiadłem się z 2 na 6 i jedno co jest zauważalne to postępujący spadek jakości kolejnych releasów androida. Jak tam dalej pójdzie to kończę przygodę z Pixelami
śmieszy mnie 60 hz w iPhone 14 ( ) #!$%@?, telefon za ponad 5 koła i ma 60 hz


@carumus1: też jestem team andorid ale bawi mnie ten wyścig zbrojeń. Kiedyś na megapixele, potem na ilość obiektywów. Teraz na hz i zagęszczenie w wyświetlaczu xD To wciaż #!$%@? telefon z 5-6 calowym ekranem, w którym z desperacji obejrzysz conajwyżej kilkuminutowy film na yt, chyba że jesteś
@ZnajomyTwojejZony: nie czytałem innych postów tu, ale głównie chodzi o telefony ze słabym hardware albo z beznadziejnym i zamulonym systemem. Jak kupujesz telefony ze średnio wyższej półki, to możesz tego nie doświadczyć (choć dla mnie np. prawie wszystkie Samsungi są lekko przymulone softem).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@carumus1: Boże, niech już wrócą telefony bez durnych wycięć na kamerkę. Nudzi mnie już, że wybór jest tylko między flagowcami Sony i chińskimi gejmingowymi bryłami.
nie rozumiem skąd ta krytyka odnoście androida i problemow z funkcjonowaniem systemu. Używam od lat i nigdy nie miałem problemów. Może jakieś wyjaśnienie o co dokładnie chodzi ?


@ZnajomyTwojejZony: ci ludzie zatrzymali się pod tym względem jakoś w 2013 roku po prostu.
nie rozumiem skąd ta krytyka odnoście androida i problemow z funkcjonowaniem systemu.


@ZnajomyTwojejZony: Ja z Androidem mialem same problemy, wieszający się system po jakims poł roku, jak chcialem zrobic zdjecie z 'nienacka' to sie aplikacja apartu potrafiła 10 sekund odpalać. Raz nie odpalił mi się alarm ale jak kierownik zadzwonil za jakis czas to juz normalnie slyszalem dzwonek... Kiedys jak mi sie rozładował to przy ponownym włączeniu było jakies smieszne 'skanowanie