Wpis z mikrobloga

nie rozumiem skąd ta krytyka odnoście androida i problemow z funkcjonowaniem systemu.


@ZnajomyTwojejZony: To się chyba ciągnie z czasów Androida ~4.0-5.0 które działały fatalnie nawet na średniakach, a i na flagowcach nie było super. Pamiętam, że sam przerzuciłem się na Windows Phone w tym czasie, bo LG który wtedy miałem potrafił ładować z 30 sekund... słuchawkę do dzwonienia, a odebranie połączenia przy działającej nawigacji było praktycznie nie wykonalne. Miałem też w
nie rozumiem skąd ta krytyka odnoście androida i problemow z funkcjonowaniem systemu. Używam od lat i nigdy nie miałem problemów. Może jakieś wyjaśnienie o co dokładnie chodzi ?


@ZnajomyTwojejZony: pewnie o to, że w czasach pierwszych iphonów bardziej muliły się androidy niż iphony i ten aktualny 10 lat temu argument tak już sobie powtarzają + i dziś potrafią się mulić jakieś chińczyki za 1/10 ceny iphona
nie rozumiem skąd ta krytyka odnoście androida i problemow z funkcjonowaniem systemu. Używam od lat i nigdy nie miałem problemów. Może jakieś wyjaśnienie o co dokładnie chodzi ?


@ZnajomyTwojejZony: zalezy z jakiego telefonu korzystasz. Mialem flagowego samsunga to smigal bardzo fajnie. Z jakims "xiomami po co to wszystko f3" nie potrafilem wytrzymac miesiaca bo co z tego ze mial 144hz i 8gb ramu jak cial sie przy najprostszych czynnosciach i trzeba
@ZnajomyTwojejZony: jak się nie kupuje flagowca tylko jakas serie powiedzmy samsung J i do tego w wersji lite ktory kosztuje 1/3 ceny flagowca, a do tego niech to jeszcze będzie telefon od operatora to nie ma co się dziwić. Przycinają wtedy na ramie, procku bo to wersja lite i sie telefon gotuje juz od nawigacji