Wpis z mikrobloga

@bboymc: jedyny i największy grzech googla to aparat 1x lub 5x. Na czort mi 5x? Miałem bezlusterkowce z obiektywami 1-3.3x i to były perfekcyjne przybliżenia. Nie potrzeba jest większych ogniskowych w telefonie. Samsung ma perfekcyjne 3x 70mm w s22 i takie coś chciałbym w pixelu pro do robienia portretów ludziom. 5x/120mm to niestety już efekt grubej i płaskiej twarzy
@kamil666: Musisz mieć roota. Wszystkie aplikacje łącznie z płatnościami kartą będą działały, ale wymaga to poświęcenia z 30 minut, aby to wszystko poustawiać. Dodatkowo przy comiesięcznych aktualizacjach systemu będziesz musiał je robić kablem (dosłownie 5 minut jak wiesz, co trzeba zrobić) oraz posiadać jakieś minimum wiedzy technicznej. Jeżeli jesteś ok z tym to mogę Ci napisać krótki opis jak to wszystko zrobić.

Volte, VoWiFi tak naprawdę nie działa, ponieważ Google nie
@bartol_wwa Zero problemów. Bateria znacznie lepsza niż w 6 pro - przy 2-3 h SOT, w większości wifi, podładowuję co drugi dzień. Kiedy mam więcej niż 40% to często nawet nie podpinam do ładowania przed wyjściem do pracy. S23U to nie jest, ale jest dobrze - przynajmniej u mnie.
Pękające soczewki to pewnie parę przypadków na krzyż, i jeśli to ma być największy problem tej rewizji to tylko zazdrościć.