Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@carumus1: Piona sam kupiłem zwykłego Pixel 7 i jestem mega zadowolony, zaraz będzie można claimowac darmowe Pixel Buds Pro i będzie fajny komplecik. W twoim przypadku zobacz czy łapiesz się na darmowego Pixel Watch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dracul: mam Xiaomi Mi Note 10 od czerwca 2020 i działa tak jak na początku, nie zacina się, jedynie zauważyłam gorszą jakość zdjęć z głównego aparatu, a na pewno nie mam porysowanej szybki, ale może to też być subiektywne. Argument z zacinającym się Androidem działał kilka lat temu, gdzie faktycznie coś takiego występowało.
@carumus1: pixel 7 pro wydaje się być super telefonem sam z chęcią bym go chętnie kupił gdyby nie to że mój obecny telefon działa bardzo dobrze. Na peperze były przedstawione okazje z zegarkiem za trochę ponad 4k co wydawało się super ceną ale no cóż. Szkoda że nie da się kupić pixela w Polsce z normalnej dystrybucji i trzeba wybierać niemcy
@Docent_Jan_Mula: Ja sobie przeskoczyłem na iPhone 14 z Xiaomi Mi9T i powiem tak - pamiętając iOSa z czasów iPada2 (potrzebowałem do realizacji dźwięku) to ten system w porównaniu do androida robił oszałamiające wrażenie. W międzyczasie jak zacząłem korzystać z Macbooka do pracy to macOS zrobił na mnie podobne wrażenie jak ten iOS lata wstecz.

Aktualnie ludzie śmieją się z bugów iOS16, ale sam doświadczyłem czegoś takiego xd O to na ostatniej
a.....j - @DocentJanMula: Ja sobie przeskoczyłem na iPhone 14 z Xiaomi Mi9T i powiem ...

źródło: comment_1666859035OUqsxO9H7YXnHlZwhBtpHt.jpg

Pobierz
@pionic: nudy to nie ma na iOS, rozłączający się bluetooth problem z obsługą powiadomień i słuchanej w tym czasie muzyki przez bluetooth to pierwsze lepsze z brzegu gdzie android na xiaomi nie mial problemów