Wpis z mikrobloga

@xqwzyts

ekranem, w którym z desperacji obejrzysz conajwyżej kilkuminutowy film na yt


Tu nie chodzi o oglądanie YT gdzie masz max 60fps. Tu chodzi o codzienną pracę z dosłownie każdą treścią na telefonie włączając przewijanie, pisanie, rysowanie itp. To przepaść w responsywnosci wygody użytkowania. Każdy #!$%@?ący, że nie widzi różnicy winien udać się albo do okulisty, albo leczyć syndrom wypierania tj. "kwaśne winogrona i słodkie cytryny" u psychologa xD
@carumus1: dlaczego pod takimi postami zawsze znajdą się fanatyczni ajfoniarze, którzy zachwalają, jaki to iOS jest stabilny? xD większość nie ma pojęcia jak wygląda telefon z androidem za więcej niż 2k. W tym momencie jedynym aspektem przemawiającym za iPhone jest bateria i jakość filmów, której nie dorównuje żaden telefon z androidem. Pixel 7 pro ma lepszą jakość zdjęć, ekran bez notcha/pastylki, lepszy zoom i mnóstwo innych powodów żeby go wziąć. Każda
A wyższość iOS nad Androidem można włożyć między bajki.


@Wokawonsky: posiadanie samego iPhone nie daje ci wszystkich korzyści, na tym polega ekosystem, ze masz kilka urządzeń i one se sobą grają idealnie
i nie widzę specjalnej różnicy między 120, a 60, więc brak takiej "funkcjonalności" mie dla każdego jest wadą


@zjadlbym_kebaba: tak mówił każdy mój znajomy dopóki sam nie kupił telefonu z odświeżaniem 120hz. Tak samo w przypadku monitorów, albo posiadania słabszego sprzętu do gierek: "eee, pomiędzy 40/60, a 144 hz nie ma żadnego różnicy odczuwalnej, co Ty #!$%@?"... no, tylko, że jest i wszyscy zaczęli się tym podniecać po wymianie sprzętu XD
śmieszy mnie 60 hz w iPhone 14


@carumus1: ludzkie oko i tak nie widzi więcej niż 30 fps #pdk
@ZnajomyTwojejZony: bo ajfoniarze żyją nadal androidem sprzed 15 lat, który po roku nie nadawał się do użytkowania. Ja 5 oneplusów (3, 3t, 6, 6, 8t) i żaden po 2 latach nie sprawia(ł) problemów (oprócz tego, że część z nich ma potłuczone wyświetlacze). 3t jedynie podczas grania strasznie się grzał i zwalniał.
Ty za to w swoim chińskim, napompowanym statystykami telefonie masz 144 Hz na papierze, 120 w rzeczywistości albo 64 MPix aparat który ma max 12 MPix


@naciski: płaczesz już pisząc ten wysryw? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo producent sprzedaje informacje o Tobie firmom trzecim, czego Apple nie robi.


XD

Ja zapłaciłem za stabilne urządzenie z faktycznymi parametrami, a Ty masz urządzenie z lepszymi parametrami ale tylko na
cyberchosnek - > Ty za to w swoim chińskim, napompowanym statystykami telefonie masz ...

źródło: comment_1666856834yDmb34JYc1ZLmiQaDFoA8d.jpg

Pobierz