Wpis z mikrobloga

@RdestWolny tacy są ludzie. Usiądziesz cicho, trochę posłuchasz ich opinii, poglądów, przekonań, że tak to nazwę ich ,,filozofii" i zaczyna Cię łapać żenada. A w głowie pytania ,,co ja tutaj robię? Nie pasuję do tego dna umysłowego. Dlaczego zarabiam podobnie, mam tak odmienne przekonania jakbym pochodził z kraju z drugiego końca świata i wiedzę która ora to całe doświadczenie życiowe chłopów i bab w wieki 40 lat, kiedy ja sam mam 20-parę?"
@Jakovv z kim przystajesz takim się stajesz. Musisz zrozumieć, że kobiet na ogół w ogóle nie interesuje interes faceta. Dla nich się liczy tylko ich interes, patrzą tylko na to aby one miały dobrze. I cuckoldstwo jest czymś co im się opłaca więc naturalne, że będą tego bronić i forsować w opinię publiczną jako coś normalnego i godnego pochwały (a tak naprawdę pożałowania. Taki facet został tak przeorany psychicznie i umysłowo przez
@Ksut_Melodi: ja jestem z polski-wioskowej-katolickiej-A i największą potwarzą dla chłopa jest wychować nieswojego gówniaka, co powoduje ukryte podś#!$%@?. I tak uważa dosłownie każdy.
Nie wiem, może polska B to kukoldystan. Po tym jak parę razy porozmawiałem z częścią rodziny, która została po wojnie na podkarpaciu czy małopolsce, to straciłem wszelką nadzieję, że istnieje cywilizacja na wschód od wisły.

Taki facet został tak przeorany psychicznie i umysłowo przez tą fem-peopagandę, że to