Wpis z mikrobloga

@juzwos Prawdziwy bohater by tak zrobił, bo przejscie do porzadku dziennego nad zdradzajacym partnerem to jednak niezwykly czyn (a tak definiuje bohatera sjp)
Inna sprawa że taki bohater to raczej negatywny bohater ktory nie zasługuje na miano mężczyzny mającego jakąkolwiek godność.
  • Odpowiedz
przejscie do porzadku dziennego nad zdradzajacym partnerem to jednak niezwykly czyn


@Niemamwiedzy: zgadza się, że to niezwykły czyn
czyn zasługujący jedynie na potępienie i ostracyzm
  • Odpowiedz
@juzwos: ostracyzm że nie zachował się jak bohater za plecami wyśmiewanie rogacza. Sam miałem podobną sytuację gdzie ex mnie zdradziła to zerwałem i szybko znalazłem nową dziewczynę a wspólni znajomi gadali że ona długo cierpiała a ja pewnie jej nie kochałem bo szybko kogoś sobie znalazłem i pewnie ją zdradzałem z z tą nową laską xD
  • Odpowiedz
@RdestWolny tacy są ludzie. Usiądziesz cicho, trochę posłuchasz ich opinii, poglądów, przekonań, że tak to nazwę ich ,,filozofii" i zaczyna Cię łapać żenada. A w głowie pytania ,,co ja tutaj robię? Nie pasuję do tego dna umysłowego. Dlaczego zarabiam podobnie, mam tak odmienne przekonania jakbym pochodził z kraju z drugiego końca świata i wiedzę która ora to całe doświadczenie życiowe chłopów i bab w wieki 40 lat, kiedy ja sam mam
  • Odpowiedz
@Jakovv ja jestem w stanie w to uwierzyć słysząc opinie ludzi z mojego środowiska polski-wioskowej-katolickiej-B.
Takie tu jest myślenie - mężczyzna musi. Jeszcze by mu kazali zmówić paciorek do bozi i przeprosić za swoje zachowanie.
  • Odpowiedz
@Jakovv z kim przystajesz takim się stajesz. Musisz zrozumieć, że kobiet na ogół w ogóle nie interesuje interes faceta. Dla nich się liczy tylko ich interes, patrzą tylko na to aby one miały dobrze. I cuckoldstwo jest czymś co im się opłaca więc naturalne, że będą tego bronić i forsować w opinię publiczną jako coś normalnego i godnego pochwały (a tak naprawdę pożałowania. Taki facet został tak przeorany psychicznie i umysłowo
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: ja jestem z polski-wioskowej-katolickiej-A i największą potwarzą dla chłopa jest wychować nieswojego gówniaka, co powoduje ukryte podś#!$%@?. I tak uważa dosłownie każdy.
Nie wiem, może polska B to kukoldystan. Po tym jak parę razy porozmawiałem z częścią rodziny, która została po wojnie na podkarpaciu czy małopolsce, to straciłem wszelką nadzieję, że istnieje cywilizacja na wschód od wisły.

Taki facet został tak przeorany psychicznie i umysłowo przez tą fem-peopagandę, że
  • Odpowiedz
@Jakovv Polska B to cuckoldystan. Tu też pewnie są podś#!$%@? wśród tych bardziej ogarniętych facetów ale kobiety jak robo-kopie będą poetarzać niczym mantrę, że ,,ten oto beciak to prawdziwy bohater mężczyzna" (oczywiście jej się on nie podoba i nie chciałaby z nim być ale dobrze, że układa się jemu i jej koleżance xD)
  • Odpowiedz
@Jakovv tak XD bo jest to hybryda wszystkiego co najgorsze. Stare baby są grube i siedzą cicho bo niechcą orać się same, a młode to takie same sfeminizowane julki-bodypositiv. Nie wszystkie są grube ale wszystkie uznają, że nie ma w tym nic złego.
  • Odpowiedz
@juzwos: a potem przyjdą kobiety i ponarzekają jak to one mają #!$%@?, bo społeczeństwo wywiera na nie presję, żeby zachowywały się w określony sposób. Bo przecież mężczyzn to w ogóle nie dotyczy i oni mają zajebiście
  • Odpowiedz