Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Loszczyk
Profil firmowy

Loszczyk

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6801
  • Znaleziska 316
  • Mikroblog 6485
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 22

397

Mythos złamał tajne systemy NSA w godziny. Oto prawdziwy powód blokady Anthropic

Mythos złamał tajne systemy NSA w godziny. Oto prawdziwy powód blokady Anthropic

Oficjalnie zakaz dla Fable 5 i Mythos 5 to bezpieczeństwo narodowe. The Economist i kolejne źródła pokazują konkret, który za nim stoi: model miał włamać się do prawie wszystkich tajnych systemów NSA nie w tygodnie, a w godziny. Anthropic odpowiada, że to wąski jailbreak.

Nolanpl
z
promptowy.com
dodany: 21.06.2026, 15:52:42
  • 140
  • #
    claude
  • #
    anthropic
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    usa
  • #
    ai
  • #
    economist
Loszczyk
Loszczyk przedwczoraj, 06:01:31 via iOS
  • 7
@glass3: XD
uncle_freddie
uncle_freddie
21.06.2026, 20:42:08
  • 77
Jakby selekcjoner Garcia oglądał Romę, to by wiedział, że Lukaku jest najbardziej efektywny wpuszczony w 75' na podmęczomego rywala. Odpala wtedy ultra-rzadki tryb Panzerkampfwagen VIII Maus, a jego zardzewiała już nieco armatka oddaje jeden skromny strzał, ale wystarczający, by doszczętnie zgruzować przeciwnika. W podstawowym składzie za to grzęźnie w okopowym bagnie i jest po zawodach.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk 21.06.2026, 20:43:55 via iOS
  • 17
@uncle_freddie: pięknie napisane
  • Odpowiedz
razzi
razzi
razzi
21.06.2026, 20:21:52
  • 0
#mecz który to był mecz, co Lekeke miał chyba z paręnaście setek i każdą raz po raz marnował?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk 21.06.2026, 20:22:44 via iOS
  • 1
@razzi: półfinał z Chorwacją chyba
edit: faktycznie z Chorwacją, ale ostatni mecz w grupie, gdzie Belgowie potrzebowali 3 pkt, a zremisowali 0:0
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
21.06.2026, 13:08:56
  • 14
Kiedyś zbuduję sobie taki setup do oglądania Ekstraklasy i Pierwszej Ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #ekstraklasa #pierwszaligastylzycia #heheszki
Sleepypl - Kiedyś zbuduję sobie taki setup do oglądania Ekstraklasy i Pierwszej Ligi ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk 21.06.2026, 13:31:11 via iOS
  • 2
@Sleepypl: chłop nieźle to pokminił i pewnie tylko pod jeden mecz zrobione
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
18.06.2026, 14:57:32
  • 1005
Jakieś dziwne czasy nastały.
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu odwołany, a złodziej potracił stołki i został zmuszony do oddania kasy.
Za czasów pisu wyszłaby taka szydło, powiedziałaby, że ta kasa mu się po prostu należała, w szczujniach porobiliby z niego męczennika i byłoby po sprawie. ¯\(ツ)/¯
#polityka
tomasz-kalucki - Jakieś dziwne czasy nastały. 
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu...

źródło: hjhgj

Pobierz
tomasz-kalucki - Jakieś dziwne czasy nastały. 
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu...
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk 18.06.2026, 16:57:54 via iOS
  • 4
@tomasz-kalucki: XDD niezłe fikołki opa, przez takie myślenie dalej będziemy ruchani przez POPiS
  • Odpowiedz
Loszczyk
Loszczyk 17.06.2026, 17:28:37
  • 4
Tak to widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
Loszczyk - Tak to widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz

źródło: 0DB677D5-40B0-45BC-BCC4-DF8BF03A2E2A

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulpetito
Pulpetito
17.06.2026, 17:29:30 via Wykop
  • 0
@Loszczyk: Kristianu lubi być popychany od tyłu przez kolegę
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
17.06.2026, 17:04:54
  • 5
45 letni Ronaldo prowadzi swój kraj po puchar a 36 letni Lewus nawet na mundial nie umie się dostać xD
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk 17.06.2026, 17:05:59 via iOS
  • 0
@Rmaala: komuś chyba sufit na łeb się spadł XD brzydki bait
  • Odpowiedz
kropkawykopka12
kropkawykopka12
16.06.2026, 20:25:51
  • 1
#mecz
Ty, chyba faktycznie nie było kontaktu xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk 16.06.2026, 20:28:13 via iOS
  • 0
@kropkawykopka12: na stopie na 100% nie było, był lekki z udem Mane, ale faktycznie, wygląda jakby Mbappe mógł go przeskoczyć
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat
16.06.2026, 20:25:57
  • 0
No jak nie było kontaktu? Przecież wjechal mu w nogi
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk 16.06.2026, 20:27:16 via iOS
  • 1
@L3stat: no właśnie nie było tam kontaktu, Mbappe dobrze zanurkował
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
15.06.2026, 17:54:23
  • 10
Jeśli ktoś się chce pobawić wrzucam link do takiej mini gierki, macie wybrać wymarzoną jedenastkę na mundial z piłkarzy z różnych epok, losowanie sprawia, że skład nigdy nie będzie idealny przez co trudniej jest wygrać, mi się udało kilka razy wejść do finału, ale jeszcze nie wygrałem. Wrzucam przykładowy skład jaki skompletowałem.

https://7a0.com.br/en

#mecz #mundial
mmm_MMM - Jeśli ktoś się chce pobawić wrzucam link do takiej mini gierki, macie wybra...

źródło: Screenshots_2026-06-15-19-52-57

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk 15.06.2026, 18:02:29 via iOS
  • 1
@mmm_MMM: co zrobiłem źle?
Loszczyk - @mmm_MMM: co zrobiłem źle?

źródło: IMG_0980

Pobierz
  • Odpowiedz
Loszczyk
Loszczyk 15.06.2026, 16:47:19
  • 9
na wielkich turniejach nie każdemu udaje się formę z klubu przenieść do drużyny narodowej, ale Ferran robi to znakomicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaTamNieWiem
JaTamNieWiem
15.06.2026, 16:49:53 via Wypiek
  • 1
@Loszczyk K O N S E K W E N C J A
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
15.06.2026, 16:23:27
  • 1
#mecz ale by siadł tu taki Pep, można sie śmiać bo końcówka z City mierna ale tego drugiego łysego zjada i wysrywa, a Japonia po nim sprząta
Jak mozna wystawiać tego rekina tępogłowego w składzie xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk 15.06.2026, 16:24:16 via iOS
  • 0
@BigVV: przecież widzisz, że nie wyszedł najmocniejszym składem
  • Odpowiedz
Loszczyk
Loszczyk 15.06.2026, 16:32:41 via iOS
  • 0
@BigVV: no dziwisz się jak trener Hiszpanii mógł wystawić Ferrana, to ci mówię
  • Odpowiedz
Loszczyk
Loszczyk 15.06.2026, 16:42:52 via iOS
  • 0
@BigVV: typie XD nie powiedziałem nigdzie, że wyszedł rezerwowym składem
  • Odpowiedz
Spitter
Spitter
15.06.2026, 16:29:08
  • 4
Ale chciałbym aby Niemcy zmiażdżyły taką Hiszpanię jak kiedyś Brazylię. Nawet wynik może być taki sam.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk 15.06.2026, 16:30:45 via iOS
  • 0
@Spitter: XD nie ma takiego c---a
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna
15.06.2026, 16:22:15
  • 0
Hiszpania vs Republika Zielonego Przylądka będzie po tym meczu pokazowym co teraz leci na TVP? Trochę wieje sandałem #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk 15.06.2026, 16:23:29 via iOS
  • 0
@LipaStraszna: tak
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff
14.06.2026, 17:34:22
  • 0
#mecz nie rozumiem co taka słaba drużyna robi w MS
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk 14.06.2026, 17:36:56 via iOS
  • 1
@fffffffff: jak słaba, przecież remisuje z Curacao ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

2961

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Wojciech Homenda - lekarz, radny miasta Słupsk. Dochod z indywidualnej praktyki lekarskiej 1 334 692 zł

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 14.06.2026, 09:25:28
  • 295
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
Loszczyk
Loszczyk 14.06.2026, 17:01:07 via iOS
  • -3
Uśmiechnijcie się brygada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
11.06.2026, 19:01:44
  • 7
#mecz
Podoba mi się pomysł z tym że całe składy wychodzą na środek do hymnów
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk 11.06.2026, 19:03:01 via iOS
  • 0
@wiktor-wkpl: Puchacz chociażby murawę powąchał
  • Odpowiedz
Loszczyk
Loszczyk 11.06.2026, 19:02:03
  • 3
To to nie jest tymn Meksyku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)https://youtu.be/MnmR6Sqh5NQ?is=Uz1HgSuutcoXGAhe

#mecz
Loszczyk - To to nie jest tymn Meksyku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)https://youtu.be/MnmR6Sqh5NQ?is=Uz...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

623

Patostreamer w sejmie - Daniel Magical na zaproszenie posła

Patostreamer w sejmie - Daniel Magical na zaproszenie posła

Poseł PiS Łukasz Mejza pojawił się w Sejmie w towarzystwie Daniela Magicala.

framugabezdrzwi
z
tvp.info
dodany: 10.06.2026, 16:10:40
  • 102
  • #
    sejm
  • #
    polityka
Loszczyk
Loszczyk 11.06.2026, 00:09:49 via iOS
  • 5
@Arizona221: i bić swoje matki ( ͡° ͜ʖ ͡°) tutaj ze specjalnymi pozdrowieniami do Pana Biedronia
Drill90
Drill90
Drill90
10.06.2026, 23:57:17
  • 40
Choć wartości brak, trzeba przyznać że Sebastian swoją barwną postacią wniósł wiele w skostniały świat #frajerzyzmlm i dzięki niemu wiele osób, które być może uwierzyły w jednej chwili w mit "zarabiania onlajn" i ogólnikowym hasełkom wypowiadanym przez ludzi „lepiej ubranych niż utalentowanych”, jednak powiedziały za wczasu "sprawdzam" i uniknęły wtopienia masy pieniędzy w coś, co paradoksalnie wbrew sloganom jakie głosi, nie przyniosłoby im żadnej wartości.
Postać zwykłego, łysawego ziomka we
Drill90 - Choć wartości brak, trzeba przyznać że Sebastian swoją barwną postacią wnió...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk 11.06.2026, 00:01:29 via iOS
  • 1
@Drill90: mocno przeżywacie życia tego typa XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.09.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.09.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking