Wpis z mikrobloga

Boję się małżeństwa i życia we wspólnym domu z kobietą, ponieważ roszczeniowa postawa, parcie na zabawę, dynamikę, atrakcje, rozrywki, wieczne oczekiwanie czegoś i obwinianie, jest domeną już niema każdej kobiety. Mam już tak #!$%@?ą psychikę przez to czego doświadczam w związkach i w relacjach z kobietami, że zwyczajnie boje się. Chciałbym założyć rodzinę, ale dzisiaj no #!$%@? nie dogodzisz na dłuższą metę żadnej. Non stop oczekiwania i wybrzydzanie. Już nie wystarczy zwykle życie. Nawet danie domu, stabilizacji, brak kredytu i względne wygody, to jest cały #!$%@?. Kobiety chcą życia jak z filmów i zapewniania ciągłych atrakcji. To jest jak opieka nad dzieckiem, któremu trzeba ciagle kręcić karuzelę, chociaż nie masz juz siły. Tylko, że z dzieckiem jest o tyle lepiej, że ono się ciebie słucha i nie odejdzie do innych rodziców. A baba utopi cię w łyżce wody, obwini za wszystko i odejdzie, często rujnując finansowo.

Walnijcie wy się w łeb! Bo to jest dramat co się dzisiaj #!$%@? zwłaszcza w dużych miastach.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #oswiadczenie
  • 109
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bulbulator90:
No jest w tym prawda. Social media miały tu ogromny wpływ. Jednakże nie jest tak źle jak patrzę w około. Przynajmniej w moim towarzystwie. Jednak kobiety z poli mają coś w głowie i księżniczek mało jest na moje oko. Grunt to po prostu spotkać tą odpowiednią. Jest ciężko. To prawda. Ale da się, są takie. I teraz przekładając te księżniczki na całą populację jest po prostu śmieszne. Szukasz jednej, nie
@Walnij_Kielona: nie przejmuj się krytyka, zgadzam się w pełni z tym co piszesz.

Jeśli ktoś myśli że są normalne kobiety i jest inaczej niż piszesz, jest w błędzie. One się z tym dobrze kryją. Poprostu maskują się wyśmienicie, albo poprostu ich obecny partner spełnia oczekiwania dlatego z nim trwają.

Instagram, tiktok, Tinder.

Aplikacje wyprały mózgi ludziom 15-33lvl.
Idealne życie, kosmetyki, zabawa, podróże, idealne domy, apartamenty, mieszkania, hotele. Wakacje w egzotycznych miejscach,
@Walnij_Kielona: ehh aż mnie coś szturchnęło w środku. Sama prawda niestety. Jestem dość interesującym facetem, na brak kobiet nigdy nie narzekałem. Mimo 30 lat było ich już co najmniej kilkanaście i obserwacje mam takie same. Dlatego na razie odpuszczam poszukiwania i z ręką na sercu wolę być sam niż iść przez świat z takim ogonem jakim są obecne kobiety.
@gdziesomojeokulary: więcej danych ogólnie dostępnych, mniej pie®dolenia.

W całym 2020 roku było w Polsce 144,9 tys. ślubów i 51,2 tys. rozwodów. W 2019 r. liczby te wyniosły odpowiednio 183,5 i 65,4, w 2018 – 192,3 i 62,9. Jeszcze rok wcześniej – 192,6 i 65,2.

Teraz nie będę psuł zabawy, poszukaj sobie danych ile związków rozpada się w ciągu 2-5 lat od zawarcia małżeństwa. :)

A takich związków z tindera, gdzie zbudowane
Pobierz ravau - @gdziesomojeokulary: więcej danych ogólnie dostępnych, mniej pie®dolenia.

...
źródło: comment_166314661819C8FdmC9F4T8zDLMXbWiP.jpg