Włączyłem sobie ten nowy Man of fire na Natflixie i powiem Wam że gorszego gunwa nie widziałem oczywiście porównując do oryginału z Denzelem. Obejrzałem 30 min i wystarczy. Kompletny brak klimatu, wszystko spłaszczone, relacje, konwersacje, atmosfera. Wszystko co fajne u nich to kupione a co swoje to dla debili #netflix #film

sadelko














