Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sadelko

sadelko

Dołączył 11 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 51204
  • Znaleziska 13253
  • Mikroblog 37951
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 14
sadelko
sadelko 31.05.2026, 18:50:29
  • 0
Włączyłem sobie ten nowy Man of fire na Natflixie i powiem Wam że gorszego gunwa nie widziałem oczywiście porównując do oryginału z Denzelem. Obejrzałem 30 min i wystarczy. Kompletny brak klimatu, wszystko spłaszczone, relacje, konwersacje, atmosfera. Wszystko co fajne u nich to kupione a co swoje to dla debili #netflix #film
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko
Autor
31.05.2026, 19:09:22 via Android
  • 0
@pasta_alla_carbonara: masz rację parę wyjątków się znajdzie może Gambit, Nocny Agent pierwszy sezon, Dyplomatka ale ogólnie to chłam
  • Odpowiedz
sadelko
sadelko
Autor
31.05.2026, 19:16:07 via Android
  • 0
@pasta_alla_carbonara: nie znam tytułów ale sprawdzę thx za rekomendacje
  • Odpowiedz
szychun
szychun
23.05.2026, 10:27:16
  • 34
#polityka #bekazpisu #usa strasznie mnie irytuje ten typ. Czyny, nie słowa się liczą. Takie komplementy są dla zakompleksionych i bez poczucia własnej wartości. My oczekujemy żeby wiedział gdzie jest barykada i nie wewalał się w sprawy, które go nie dotyczą.
szychun - #polityka #bekazpisu #usa strasznie mnie irytuje ten typ. Czyny, nie słowa ...

źródło: 1000018816

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 23.05.2026, 10:53:22 via Android
  • 27
@szychun: niech odda zero a nie pierniczy kocopoły
  • Odpowiedz
sadelko
sadelko 13.05.2026, 20:27:08
  • 8
Dzisiejszy Mulhacen, pozdro dla kolegów z tagu
#gory #podrozujzwykopem #bekazpisu
sadelko - Dzisiejszy Mulhacen, pozdro dla kolegów z tagu
#góry #podrozujzwykopem #bek...

źródło: 1000054167

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko
Autor
14.05.2026, 19:21:34 via Android
  • 1
@PiszeCzasen: Ja wchodziłem od Travelez i powiem że było długo, znaczy może nie długo ale ostro pod górę. Było też sporo płatów śniegu i w górę to dało je się przejść a w dół już nie i musiałem je omijać. Nie miałem sprzętu zimowego.
  • Odpowiedz
Desire22
Desire22
08.05.2026, 14:35:32
  • 2
#bekazpisu #polityka
Powiedz mi, z kim się zadajesz, a powiem ci, kim jesteś
To są te detale
Desire22 - #bekazpisu #polityka
Powiedz mi, z kim się zadajesz, a powiem ci, kim jest...

źródło: images (3)

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 08.05.2026, 15:01:48 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
07.05.2026, 19:39:00
  • 7
Jaki był, taki był...

#polityka #bekazpisu #neuropa #polska
NadwornyPanicz - Jaki był, taki był...

#polityka #bekazpisu #neuropa #polska

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 07.05.2026, 19:49:06 via Android
  • 22
@NadwornyPanicz: ale niech znika i nigdy nie wraca
  • Odpowiedz
sadelko
sadelko 07.05.2026, 19:59:14 via Android
  • 11
@Jariii: odeszła cholera przyszła dżuma jak żyć!?
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
03.05.2026, 18:08:44
  • 352
Nie dziwi mnie ten kurs na system prezydencki.

Notowania pisu spadają i raczej wątpliwym jest, że powrócą na dawne poziomy rzędu 35%. Wszelkie koalicje z konfederacjami zapewne się ziszczą - o ile uda się prawej stronie przepchnąć większość - ale to już nie będzie koalicja prosta. To nie jest jedna duża partia plus przystawki, jak jest chociażby obecnie z KO i resztą. To jednak wspólne rządy z niewiele mniejszym ugrupowaniem jednej konfy
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 03.05.2026, 18:21:08 via Android
  • 4
@kutasoglu: terez KO wystawi Sikorskiego na prezydenta i Batyr odejdzie w zapomnienie
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
02.05.2026, 06:51:21
  • 255
Cały PiS Kradł.

162. Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

Kwota: 788 500 zł

Przyznano
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 02.05.2026, 07:04:55 via Android
  • 42
@ja-chira: może i bot ale prawdę pisze ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ocynkowanyodpornynahejt
ocynkowanyodpornynahejt
18.04.2026, 16:41:29
  • 6
Też tak macie, że jak ktoś próbuje ośmieszyć Tuska, że kiedyś coś powiedział albo zrobił w jakimś 2010 czy innym 2012 roku, a wy nie pamiętacie tego bo wtedy mieliście 10 lat i szydzicie z takich osób, bo dla nas Tusk ma czystą kartę i jest gigachadem który poddymia i jedzie z pisowcami?
#polityka #bekazpisu
ocynkowanyodpornynahejt - Też tak macie, że jak ktoś próbuje ośmieszyć Tuska, że kied...

źródło: tuskguig

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 18.04.2026, 18:08:56 via Android
  • 2
@ocynkowanyodpornynahejt: w porównaniu do pisowców to jest mężem stanu
  • Odpowiedz
langer
langer
18.04.2026, 18:03:18
  • 3
Najlepsze w polskiej polityce jest to, że rządzą nami miernoty, które prywatnie nie dorobiły się niczego i tylko jak do koryta się dorwą to wtedy wyciągają pieniądze. Potem aferki o których nikt nie pamięta i nikt im nic nie zrobi.Prostackie zachowania, zero klasy i afery jak Seba spod bloku.Wiekszosc z nich nic nie osiągnęła.
Zdjęcie niepowiązane.
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa
langer - Najlepsze w polskiej polityce jest to, że rządzą nami miernoty, które prywat...

źródło: IMG_9356

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 18.04.2026, 18:06:18 via Android
  • 4
@langer: chyba chciałaś napisać że rządziły nami miernoty, na szczęście już nie rzadzą i oby nigdy nie wrócili, tego Tobie i sobie życzę ament
  • Odpowiedz
SmokStarodawny
SmokStarodawny
18.04.2026, 07:18:09
  • 18
A teraz porównajcie z wywiadem Trzaskowskiego u Żurnalista - jakiej my katastrofy uniknęliśmy...

#polityka #polska #bekazpisu #bekazlewactwa
SmokStarodawny - A teraz porównajcie z wywiadem Trzaskowskiego u Żurnalista - jakiej ...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 18.04.2026, 07:51:14 via Android
  • 237
@SmokStarodawny: Wybitnie złe warunki powiadasz? Najtańsza pożyczka w historii Polski i to są złe warunki!? Wiesz jak działają obligacje? Chyba nie bo byłbyś w szoku
  • Odpowiedz
sadelko
sadelko 18.04.2026, 08:02:43 via Android
  • 31
@SmokStarodawny: ty właśnie pokazałeś że jesteś idiotą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
16.04.2026, 20:05:03
  • 272
Jednak wysyp Pisowskich kont, zaspamowujący propagandą jednej słusznej partii całą główną przed wyborami prezydenckimi to nie był przypadek.
Brak reakcji moderacji na zgłaszanie Pisowskich, oczywistych farm to też nie był przypadek.

Na parlamentarne to pewnie szykują istną hekatombę propagandy i hejtu, co drugri wykop o imigrantach, co trzeci o złej UE i przynajmniej dwa razy na stronę główną wykop o niespełnionych 100 konkretach Tuska.
Będzie niezły festiwal.

#wykop #polityka
elo345 - Jednak wysyp Pisowskich kont, zaspamowujący propagandą jednej słusznej parti...

źródło: f68fcc845042e78c06b5092e95face6152ba47245d22e1988215af6940bbfaa8

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 16.04.2026, 20:06:36 via Android
  • 0
@elo345: i pisze to świeża zielonka, beka
  • Odpowiedz
szychun
szychun
09.04.2026, 17:14:27
  • 1035
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 09.04.2026, 19:43:36 via Android
  • 0
@szychun: dobre XD
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
31.03.2026, 16:39:38
  • 152
Hej betony z KonfoPisu co wy na to?
Głęboko schowaliście czapeczki z pomarańczową małpą?
#bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka #wojna
Tramp pluje wam w oczy a wy jedną noga już za wschodnią granicą
https://x.com/Marekwalkuski/status/2038992291713479043
Szef Pentagonu Pete Hegseth o NATO: to nie jest już żaden sojusz.
widmo82 - Hej betony z KonfoPisu co wy na to? 
Głęboko schowaliście czapeczki z pomar...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 31.03.2026, 16:49:23 via Android
  • 13
@JupikaYeah: widzę orzeszek zamiast mózgu
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
28.03.2026, 05:15:59
  • 59
Na koncie bankowym bida jak widac. Ale najważniejsze jest to, zeby co miesiac wpłacać piniondze na republike tylko po to by Sakiewicz kupowal sobie coraz szersze smokingi i robil wycieczki za oceanem xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #tvrepublika
Bonzolog11 - Na koncie bankowym bida jak widac. Ale najważniejsze jest to, zeby co mi...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 28.03.2026, 06:22:37 via Android
  • 63
@Bonzolog11: Asia jest jebnięta, nie bądź jak Asia
  • Odpowiedz
sadelko
sadelko 26.03.2026, 19:44:36
  • 1
Po co te gwizdy przy hymnie Albani? Patola #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieinteresujemnietozupelnie
nieinteresujemnietozupelnie
15.03.2026, 08:40:49
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 15.03.2026, 08:45:23 via Android
  • 2
@nieinteresujemnietozupelnie: w lustro spójrz to zobaczysz zdrajcę
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
14.03.2026, 17:18:33
  • 631
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 14.03.2026, 18:06:49 via Android
  • 0
@szuwarek: Chyba Cię opie coś opętało że Tatry chcesz oddać pisowcom :-P
  • Odpowiedz
sadelko
sadelko 14.03.2026, 18:16:58 via Android
  • 3
@szuwarek: Górali możemy oddać w sumie to oni za pisem jak kiedyś za Niemcami ale Taterki proszę zostawić po tej lepszej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
12.03.2026, 19:16:01
  • 705
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 12.03.2026, 19:17:35 via Android
  • 49
@Sin-: ale wierny pis i to się dla nich liczy
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
12.03.2026, 19:14:47
  • 130
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sadelko
sadelko 12.03.2026, 19:16:28 via Android
  • 0
@Jabby: Tu chodzi o to że kasa będzie jak pisowcy wrócą do władzy o nic więcej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Marcin Sadu0142o

  • ***** ***
  • Raszyn

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.12.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.09.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking