Wpis z mikrobloga

@skalar_neonka: Ja jebe. Serio, czasem to nie potrafię ogarnąć jakie procesy myślowe zachodzą u takich ludzi. Cholerny nowobogacki jeszcze komentarze piszą żeby się zemścić.
  • Odpowiedz
@Lefty:
Noo - Ty jesteś dziwny - skoro ueażasz że wielu jest zdolnych odwalić taką manianę.
Zmień środowisko - skoro opisywane zachowanie to jakieś 1/3 wszystkich wyborów jakie w Twoim otoczeniu ludzie mogą dokonać.
  • Odpowiedz
@skalar_neonka: warto zauważyć, że to nie jest spontaniczny pomysł, tylko przemyślane celowe zaplanowane działanie. Że też w żadnym momencie nie pomyśleli, że to kretyński uwłaczający pomysł.
  • Odpowiedz
@skalar_neonka: Coś pięknego :D Swoją drogą, to też pokazuje, ile warte są opinie na Google. Zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Nigdy nie wiesz, kto pisze prawdę, a kto ładuje Teslę XD
  • Odpowiedz
@skalar_neonka: ale to jest normalne, że ludzie kupują auta na które ich nie stać. Typowe zastaw się a pokaż. Mam znajomego co robił w sklepie z oponami i opowiadał jak chłop wpadał bryką za ponad 200 kafli i wybierał najtańsze opony więc xd. Wolę mieć starego trupa z nowymi oponami i tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@skalar_neonka: "Janusz, co będziesz płacił 5 zł, weź tu no wjedź do namiotu, nikt nie zauważy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AvantaR: Zawsze czytam negatywy i je analizuje. Czasami ktoś da 1 gwiazdkę, bo coś wg niego ma wadę, gdzie dla mnie to zaleta. XD

Już nie wspominając o allegro, gdzie ktoś kupi szmelc za grosze i negatyw, oczywiście dla sprzedającego, bo gówno sprzedał xD
  • Odpowiedz