Wpis z mikrobloga

Przypominam, że to już minęło
już tego nie doświadczysz
Nigdy nie było ci danę poczuć tej spontanicznej bliskości
Gdy inni bawili się, poznawali, zaliczali socjalskilla ty musiałeś #!$%@?ć w polu a na jakiekolwiek próby wyjścia kończyły się histerią matki ,,gdzie ty chcesz iść do tych złych ludzi, w domu siedź"
I tak ten ,,Grzeczny chłopiec" stał się wyalienowanym zgorzkniały podludziem

#p0lka #blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill
Pobierz
źródło: comment_1660889749rDgr3wbx8HzmNvW0enY9pS.jpg
  • 145
@harold97: Zależy gdzie kto chowany. Ja z osiedla z Wielkiej Płyty, miasto powiatowe, dużo znajomych z ulicy. W wieku 16 lat pierwszy sylwester u rówieśnika z piętra wyżej gdzie pojawiły się pierwsze "laski", lizanie, trzymanie za dupę, za cyca przez bluzę - dziewczyny gówno obchodziło, że siedzisz w swetrze po starszym bracie, pijesz 0,5 absolwenta na 6 osób, a w portfelu masz 3,60 zł. Motylki w brzuchu i adrenalina jednocześnie. Nie
@harold97: Po prostu byłeś #!$%@?ą i tyle. Ja mam cofniętą szczękę jak pic rel. zakola + bunkier na głowie w wieku 13 lat a i tak w młodości latałem z laskami, obmacywałem zaliczałem dodatkowo w szkole też byłem nielubiany i się nieraz ze mnie śmiali ale nie przeszkadzało mi to lizać się i obmacywać z dziewczynami nawet tych którzy mnie nie gnębili. Teraz mam żonę której wszyscy mi zazdroszczą i zastanawiają
Pobierz
źródło: comment_1660904351qofvaAt0bogI04KcRDsG00.jpg
@TurboDynamo:

ale wiesz że mówiąc sam do siebie takie komunikaty powodujesz że nigdy się nie zakochasz?


I bardzo dobrze. Jeżeli do tej pory wszelkie próby znalezienia partnerki kończyły się porażkami, upokorzeniem i cierpieniem, to chęć, by jakkolwiek się to powtórzyło jest masochizmem.

To się nazywa samospełniająca się przepowiednia. Działasz kontr produktywnie. Jeśli jesteś jak to mówisz podludziem - to nie musisz sobie w kolko tego powtarzać.


Nie tak działa samospełniajaca sie
@harold97: ale tu nie chodzi o to czy to jest prawda czy nie xd tu chodzi o to, że pisanie takich jęków z rana trafia na pierwsze strony gorących i robi syf, a nie każdy chce czytać takie jadowite płacze, które idealnie wpasowują się na tag przegryw
@harold97: przeżyłem nastoletnią miłość i zniszczyło mi to psychikę na kilka lat. Każdą kolejną dziewczynę porównywałem do tej pierwszej, co kończyło się tym, ze zamykałem się w sobie i je odrzucałem w nadziei, że jeszcze kiedyś będę z tamtą. Na szczęście już się ogarnąłem. Ogólnie to nie polecam :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@harold97: chyba Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie no, ale tak na serio, to nastoletniej nie przegapi Lem, natomiast #!$%@?łem koncertowo jedną akcję jak miałem jakieś 25 lat i też nie mogę sb darować.. ()
Z kwestii formalnych, to mają rację, taguj "przegryw", bo cię będą zgłaszać i możesz wyłapać ban za spam/flood.

A co do meritum do masz rację, a komentujący wypisują bzdury czy komunałki.
Sam nieraz zastanawiałem się, czemu mnie to nie spotkało, czy mogło być inaczej. U mnie z wyglądem tragedii nie było, ale dorastałem w takim otoczeniu i w okolicznościach, że już wtedy wiedziałem, że wyżej dupy nie podskoczę. Jeśli ma się głupich