Mam dobry dzień, więc chciałbym zrobić #rozdajo - 2 x 50PLN na zakup #ksiazki z dowolnej księgarni internetowej. Moim zdaniem należy wspierać promowanie czytania gdzie tylko się da, więc mały gest ode mnie. Jeśli chcesz wziąć udział to zostaw plusika i jakikolwiek komentarz. Losowanie zwycięzców jutro o godz. 16:00, powodzenia.
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: mam identyczne przemyślenia na jego temat dodatkowo nie da się typa słuchać xDD wielki "pienściaż" (specjalnie z błędem)